Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen kövér nő hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen kövér nő hogyan talál magának könnyedén férfit maga mellé?

Figyelt kérdés

[link]


Ő egy youtuber, és azt mondta voltak egyéjszakás kalandjai is. Más nő meg szenvedhet a társkereséssel még csinosan is.


2020. dec. 15. 16:46
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
22%
még szexre se kéne az ilyen
2020. dec. 16. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
56%

Sok férfi szereti a kövér nőket,csak nem meri felvállalni.

Nálunk szégyen túlsúlyos nővel mutatkozni.

Én a képen látható nőnél sokkal nagyobb hölggyel is voltam együtt,s csodálatos volt.

Azok közé tartozom,akik nyíltan vállalják a kövér nők iránti vonzódásukat.

2020. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
35%
Még a pofája is ronda,ehhez már tényleg gyomor kell.
2020. dec. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
26%
Még kitakarítani is szégyellném vele a lakást...
2020. dec. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
65%

F-sza, tehát le merem írni nőként, hogy nekem kevesebb túlsúllyal nehéz volt barátot találni (és nem férfiak, hanem magam miatt változtattam pár dolgon minimálisan, ami be is vált, fogytam), erre dühödten lepontoz a sok fat acceptance "deeeeakkorisletolomatorkodonhogyakövérnőketkívánod" telt nő. Oké, éljetek 120-140kilósan, majd negyven évesen tapasztalni fogjátok az egészségügyi problémákat, ha nem előbb.

Komolyan már nácizmus, ami túlsúly ügyben folyik.

2020. dec. 17. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
szerintem minden nő egyforma egyformán találnak pasit bármikor bárhol bármennyit. A gond az hogy túl sok nő túl nagyképű a föld fölött jár csak mert nő. Tisztelet a kivételnek mert van azért.
2021. jan. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

25#

Minden szavaddal egyet tudok érteni.

Nem szeretem a pozitív diszkriminaciót.Azért,mert a kevezményezettet teljesen félrevezeti, és gátolja a fejlődésben.

Aki meg nem alkalmazza,azt elítélik,megkövezik érte.

2021. jan. 4. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
0%
Egy óráig tartana, mire megtalálnám rajta a bejáratot,
2021. jan. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!