Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki hogy viseli, azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy viseli, azt hogy nem talál magának egy párt?F23

Figyelt kérdés
Próbálok nem erre gondolni, de amikor szembe jön velem egy pár nem tudok nem arra gondolni, hogy meg mindig egyedül vagyok. Hazudnék ha azt mondanám hogy mennyire boldog vagyok így egyedül…
2021. máj. 2. 14:18
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
51%
Mi lenne ha az itteni napi szintű siránkozáson kívül megemberelnéd magad, és összeszednél egy lányt?
2021. máj. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:

Nem sirankozaskepp írtam és te honnan szerzed az információt hogy napi szinten írok ki?

Úgy utalom az olyan embereket akinek semmi hatterinformacioja nincs és úgy osztja az észt.

Felőlem csináld nyugodtan, de ez nevetséges amit csinálsz és te mondod hogy embereljem meg magamat…

2021. máj. 2. 15:09
 13/24 anonim ***** válasza:

Gáz, hogy nincs 23 évesen barátnőm? Le vagyok késve 23 évesen arról, hogy barátnőm legyen? Hogy legyen 23 évesen barátnőm?


Gyanítom te vagy a titokzoknis amúgy:D

2021. máj. 2. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
51%
Hagyjátok, azt se tudja, hogy mit akar az élettől.
2021. máj. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Régen beírta, hogy az ideális lány jóidőben csak és kizárólag titokzoknit hord, és nagy bimbóudvara van.
2021. máj. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
41%

Én 15 évesen feladtam . Drogos alkoholista iskolázatlan lecsúszott testi lelki roncs lettem ...

Szóval nem túl jól reagáltam ...

2021. máj. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Szarul. Mert valóban az igazság az, hogy dolgozhatsz bármit, kereshetsz bármennyi pénzt, lehet bármennyi tulajdonod, bármekkora vagyonod, élhetsz a hobbiaidnak, lehet te az élet "császára", ha nincs kivel megosztani, ha nem szeretnek ,nem érzed szeretve magadat, csak szenvedés és értelmetlen lesz az egész.
2021. máj. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Rosszul
2021. máj. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
63%
Najó, de most mit lehet tenni, ha az ember ronda és csóró? Ez van. Nagy ívben elkerülnek a nők, egy szót nem szólhatok hozzájuk, mert nekik csak a kigyúrt, pénzes, macsó alfák a jók. Nem az én hibám.....
2021. máj. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
55%

"igyúrt, pénzes, macsó alfák a jók."

"Nem az én hibám....."


De, pontosan te hibád. Senki nem tilja meg, hogy eddz, és hogy képezd magad. Itt írta valaki a minap, hogy egy koldus szegény borsodi faluból származik, de ingyenes esti képzésen megcsinálta a CNC vizsgát, és azóta jól keres.

2021. máj. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!