Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig a Férfi a hibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a Férfi a hibás ha ennyi Flegma, nagyképű Nő van és ezért nem talál párt magának?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok sikeres a nőknél már közép suliban sejtettem, hogy van a valami gebasz... akkor még badáztunk, ittunk a haverokkal és nem érdekelt a csajozás annyira.


Körülöttem szinte mindenkinek volt vagy 4-5 nője nekem ha egy volt 1 Volt akit igazán szerettem akkor sokat mondok.


Bárkire írok ha van benne egy kis minimális szépség akkor alig válaszol.


Legutóbbi egy homlok harcos volt, akkora homloka volt, mint a Predatornak.


De ennek ellenére láttam benne fantáziát és találkozást kértem...


Csak én kérdeztem szinte tőle de akart tőlem valamit, de meguntam, hogy nem válaszol így töröltem.


Aztán most legutóbb egy körte fejű nagyképű nővel áldott meg a sors aki szó szerint röfögött mikor nevetett. A hideg rázott ki mikor találkoztunk és a teste is egy nagy nulla volt.



Próbáltam megszokni de 1 hónap után se ment így passzoltam öt.



2020. dec. 19. 21:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
94%
Lehet,hogy erzik rajtad,hogy igazából azért kezdesz velük,mert épp jók...azért ezt elég hamar levágja a többség,akinek kettőnél több agysejtje van. :D
2020. dec. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Jól van te is flegma vagy érzem...

Volt olyan barátnőm akibe tetszett pár dolog, majd a végén beleszerettem és ő dobott engem, xy miatt...

2020. dec. 19. 22:05
 3/21 anonim ***** válasza:
87%

Leírod, hogy tálaltál párt, de nem egy diszpicha, ezért kukázod. Mi a kérdés?

Szúrd ki a két szép szemed, és onnantól nem a külső alapján fogsz válogatni, meg nem zavar, ha csúnya.

2020. dec. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
91%
Ha ez megnyugtat, akik téged lekoptatnak azok is hasonlót éreznek, mint te a körtefejű meg a nagy homlokú csajjal kapcsolatban. Ezek szerint te is nagyképű? A csúnyácska nők meg a nagyképű csúnyácska férfiak miatt nem találnak párt, látod.
2020. dec. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%
4 nagyképű vagy*
2020. dec. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Savlekotő ***** válasza:
94%
Guminő problem solved.
2020. dec. 19. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
93%
Mi bajod a csúnyákkal,azt írtad te is az vagy.
2020. dec. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
96%
Miért akar magának "Flegma, nagyképű Nő" - t? Normális ember egyedül van, amíg nem talál megfelelőt és örül neki, hogy nem kell valami szarral együtt lenni.
2020. dec. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Ti rinyáltok mindig, hogy nem lehettek párkapcsolatban. Akinek elég annyi, hogy kapcsolatban legyen, az érje be ennyivel. Vagy ne szenvedjen össze - vissza csak azért, mert szingli.
2020. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
95%
Na megint a tipikus rusnya gyerek nagy egóval, kevés aggyal, akinek jár a szép nő, de azok köcsögök, hogy nem járnak vele.
2020. dec. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!