Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek is nagyképű ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is nagyképű ez a mottó társkereresőn egy lánytól vagy én reagálom túl?

Figyelt kérdés
"Tele a világ papucsokkal, légy tűsarkú!"
2020. szept. 2. 22:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
45%

Egy jó utcai papucs nem ugyanaz, mint az otthoni, kínaiban vett gagyi papucs. Az enyém (nike) kb. 8000 Ft-ba került, és évek óta jó.


Papucs és papucs közt van különbség.

2020. szept. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
73%
Most egy férfi hogy legyen tűsarkú? Vagy leszbi a csaj?
2020. szept. 2. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Mondjuk kelég gáz duma. :D
2020. szept. 2. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
74%
Ez nem nagyképű, hanem buta. Vmi jól hangzó frappáns mottót akart, amivel pont az ellenkezőjét sikerül prezentálnia: azt, h egy buta libuci. 😅
2020. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
82%
Ez igaz, lehetne jó mottó is. Ez gáz.
2020. szept. 2. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Próbálom megfejteni, hogy mire gondolt a költő, de hiába... Ez nem tudom nagyképű-e, de, vagy nagyon buta, és értelmetlen az egész, vagy valami teljesen más dimenzióból jött, és egyszerűen én vagyok a hülye, hogy nem értem. Döntsd el te :D
2020. szept. 3. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
94%
Az ilyeneket tipikusan a sorozatgyártott nők írják ki.
2020. szept. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nagyképű is+ buta is.
2020. szept. 3. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ilyet csak az igazi HP- K szoktak kiírni...
2020. szept. 3. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én se értem. Legyen magassarkú. Ugye a papucs az az a pasi aki ugrál a nőnek. Akkor a magassarkú az mi? Nem értem. :D Gondolom a tűsarok meg a magas sarok az vehető egybe ugye? Szerintem is bugyuta, ez nekem olyan, mint az idézetes facebook posztok. Egy fokkal jobb, mintha bikiniben írná ki, hogy az élet értelme a szerelem. :D Viszont így is buta. Kérdezd meg tőle és írd le ide, érdekel.
2020. szept. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!