Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Huszonéves egyedülálló lányok!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Huszonéves egyedülálló lányok! Mi az a határ, ami elválasztja a magabiztost a nagyképűtől?

Figyelt kérdés
Úgy gondolom, a magabiztosság nem összetévesztendő a nagyképűséggel. Ha egy férfi mögött tudás van és erő, szerintem érthető, ha olykor "henceg" vele, mégis sok nő ízlésének ellenére van mondván, hogy "nagyképű", holott szerintem pusztán arról van szó, hogy az illető magabiztos. Szóval tegyük rendbe a dolgokat, hölgyeim :D Elsősorban egyedülálló lányok válaszára lennék kíváncsi, mert utána már rájuk tudnék írni egy üzenetben, és még a nyitással sem kellene bajlódnom, hiszen itt olvassátok azt, amivel kapcsolatban rátok fogok írni. Nem titkolt szándékom megtalálni a leendő gyermekeim édesanyját, de ha nem találom meg, legalább olvasok pár leányzó érvekkel alátámasztott, vagy éppen szánakozással teli magyarázkodását itten'.

2019. nov. 5. 22:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%

Az üres vagy teli bankszámla.

Nem mindegy, hogy mire van ego...

2019. nov. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Lachesys ***** válasza:
100%

szerintem aki igazan magabiztos, es tisztaban van az ertekeivel, az sosem "henceg". az elert eredmenyek vallalasa, kozlese nem nagykepuseg, az inkabb mar ott kezdodik, mikor masokat minosit vele, vagy atcsap arroganciaba. de ezek helyzetfuggo dolgok. egy igazan magabiztos, eros kisugarzasu ferfi pl szerintem kassai lajos (keress ra youtubeon, ha akarsz). idosebb mar, de bazi nagy karizmaja van. pedig sok interjuban elmondja, mit epitett fel, de sosem hat hencegeskent. en 25 vagyok, es komolyan vonzonak latom, pedig apam lehetne.

(amugy van baratom, szoval bocs h nem szinglikent valaszolok)


talan akkor is ellenszenves meg, ha ugy hat, hogy ezzel akar valamit bizonyitani a ferfi.

2019. nov. 5. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Egyértelmű, hogy nem mások lehúzása a cél az életről :) aki hisz magában, az alapjában kiépít maga körül egy szakrális légkört függetlenül attól, hogy például hogy néz ki, vagy mennyi pénze van.
2019. nov. 5. 22:52
 4/14 Lachesys ***** válasza:
100%
de amugy szerintem az emberek azert ritkan ertelmezik felre. szoval ha sokan nagykepunek latnak, akkor talan megis a stilusodban van valami ami talan akaratlanul ezt az erzest kelti. a magabiztos embereket szeretni szoktak, es jo a kozelukben lenni.
2019. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
78%
Igen, a magabiztosság egy "csendes" dolog. Aki henceg az egyszerűen csak nagyképű. A magabiztosság azt jelenti, hogy tisztában van az értékeivel és objektíven ezekhez mérten nyilvánul meg. De aki magabiztos az sosem érzi szükségét annak, hogy mutogassa az értékeit, nem akar meggyőzni senkit, hogy ő értékes. Ez a nagy különbség, aki próbálja mutogatni az értékeit abban egy szem magabiztosság sincs.
2019. nov. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
24%

Magabiztos=nagy pofa+statusz+kinezet

Nagykep=nagy pofa

2019. nov. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki magabiztos,az képes "szerényen is" hozzáàllni a sikereihez. Ezt ne úgy értsd,hogy abszolút nem hozza szóba,inkább ha fepjön egy,a sikereihez kapcsolódó téma,vagy direktbe kérdeznek rá erről. Akkor teljesen jó,ha elmondja azokat a sikereket,de ha csak úgy random benyögi,hogy "úh te,hát ebben olyan király vagyok,hogy en vagyok a főnyeremény",na ez nem szimpatikus.

Én nagyon tisztelem azokat az embereket,akik önmagukat elismerve NEM a külvilágtól várják a megerősítést.

2019. nov. 5. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
15%
Pont azoktól kérdezed akik legkevésbé tudják a különbséget
2019. nov. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
40%

Totál le van szarva h mi van mögötted, ha előtudod hazudozni nekik ezt:

[link]

Akkor te vagy a befutó. Nem kell ezeknek semmi tényszerű, a lényeg az "álomkép", az elhitetett "valóság".

2019. nov. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%
Pl ha valaki közli saját magáról, hogy ő ám magabiztos, az máris elveszítette a vonzerejét számomra. Valahogy azt szeretem ha valaki ezzel a kérdéssel nem nagyon foglalkozik, hogy ő ám ilyen vagy olyan, hanem csak éli az életét. Bocsi de nem szingliként írtam.
2019. nov. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!