Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig a Férfi a hibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a Férfi a hibás ha ennyi Flegma, nagyképű Nő van és ezért nem talál párt magának?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok sikeres a nőknél már közép suliban sejtettem, hogy van a valami gebasz... akkor még badáztunk, ittunk a haverokkal és nem érdekelt a csajozás annyira.


Körülöttem szinte mindenkinek volt vagy 4-5 nője nekem ha egy volt 1 Volt akit igazán szerettem akkor sokat mondok.


Bárkire írok ha van benne egy kis minimális szépség akkor alig válaszol.


Legutóbbi egy homlok harcos volt, akkora homloka volt, mint a Predatornak.


De ennek ellenére láttam benne fantáziát és találkozást kértem...


Csak én kérdeztem szinte tőle de akart tőlem valamit, de meguntam, hogy nem válaszol így töröltem.


Aztán most legutóbb egy körte fejű nagyképű nővel áldott meg a sors aki szó szerint röfögött mikor nevetett. A hideg rázott ki mikor találkoztunk és a teste is egy nagy nulla volt.



Próbáltam megszokni de 1 hónap után se ment így passzoltam öt.



2020. dec. 19. 21:59
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
96%
A kérdésnek és a kifejtésnek nincs köze egymáshoz; ez alapján pont te vagy az aki prüszköl a női nemre, nem pedig fordítva.
2020. dec. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 Savlekotő ***** válasza:
87%
Én egyet nem értek ha valaki eleve nőgyűlölő mi a ménköves pokolnak akar keservesen nőt,taposs a gumin,használd azt,ugyan az.. Minden ilyen kérdésnél lerí hogy amugy mindegy milyen a nő,nő és onnantól darab szar számotokra,de azért keservesen kapálóztok utánuk,de még a legalja is lerugdal magáról,mert érzik hogy élből utáljatok azt akinek pinaja van. És nem nem nő vagyok,de olyan helyen dolgozom ahol az ilyen nő utálók áldozatait tesszük rendbe..
2020. dec. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
90%

Vicc vagy, kérdező. Fogadjunk, hogy te sem vagy egy Adonisz (akkor nem itt nyöszörögnél), de úgy ekézed a nőket, mintha te hű de tökéletes lennél. Egy biztos, borzalmas személyiséged van és még a csúnyábbakat sem érdemelnéd meg. Itt egyedül neked van nagy képed, a mire is? :D

Talán ideje lenne magadba nézni. A lányok meg jobban jártak, hogy nem B opciók melletted.

2020. dec. 19. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
14%
Tényleg van olyan jó, aki nevetés közben szó szerint röfög. Azzal mit lehet kezdeni? Nem merem megnevettetni
2020. dec. 20. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
96%
Megint itt a ékes példája annak, mikor egy ronda, buta fickó azért sír mert a szép nőknek nem felel meg.
2020. dec. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
24%
Feminista világban élünk, ahol mindig mindenért a férfi a hibás. Itt pedig hatványozottan, mivel ez a rovat tele van férfigyűlölő feminácikkal.
2020. dec. 20. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
95%
Nem jön össze minden neten ráírogató pasival, aki mellesleg egy paraszt = férfigyűlölő femináci
2020. dec. 20. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
96%

"Legutóbbi egy homlok harcos volt, akkora homloka volt, mint a Predatornak."


"Aztán most legutóbb egy körte fejű nagyképű nővel áldott meg a sors aki szó szerint röfögött mikor nevetett. A hideg rázott ki mikor találkoztunk és a teste is egy nagy nulla volt."


és még te flegmázod a nőket? LOL


Igen, sok flegma, nagyképű nő van, akik egy szimpla kommunikációra sem képesek, de te is megéred a pénzed az biztos. Az ilyen nők pont ugyanígy állnak a "nem tökéletes" pasikhoz (akiknek SENKI sem felel meg), mint ahogy te ezekhez a csajokhoz. Meg is érdemlitek a nyafogást.


Nem tudom sajnálni a nyafogásod, mert tipikus "jaj én szegény vagyok, a nők meg rondák" gyerek vagy.

2020. dec. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
24%
Egykis moslékot igazán adhattál volna a malacfejű nőnek.
2020. dec. 20. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Töröltem már magam az Tinder, Badooról is idén nem lesz csajom.


Lexarom tényleg nekem egy átlag nő kell, akiben van egy kis minimális szépség és belső értékek.


Műkörmös nőket egyébként is rühellem.

2020. dec. 20. 11:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!