Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mindig a Férfi a hibás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mindig a Férfi a hibás ha ennyi Flegma, nagyképű Nő van és ezért nem talál párt magának?

Figyelt kérdés

Én nem vagyok sikeres a nőknél már közép suliban sejtettem, hogy van a valami gebasz... akkor még badáztunk, ittunk a haverokkal és nem érdekelt a csajozás annyira.


Körülöttem szinte mindenkinek volt vagy 4-5 nője nekem ha egy volt 1 Volt akit igazán szerettem akkor sokat mondok.


Bárkire írok ha van benne egy kis minimális szépség akkor alig válaszol.


Legutóbbi egy homlok harcos volt, akkora homloka volt, mint a Predatornak.


De ennek ellenére láttam benne fantáziát és találkozást kértem...


Csak én kérdeztem szinte tőle de akart tőlem valamit, de meguntam, hogy nem válaszol így töröltem.


Aztán most legutóbb egy körte fejű nagyképű nővel áldott meg a sors aki szó szerint röfögött mikor nevetett. A hideg rázott ki mikor találkoztunk és a teste is egy nagy nulla volt.



Próbáltam megszokni de 1 hónap után se ment így passzoltam öt.



2020. dec. 19. 21:59
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
94%

Befejezted a hisztit?


A magas homloku, vagy a rofogve rohogo nem volt jo. Ez van.

2020. dec. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!