Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen nő miért nem talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nő miért nem talál párt magának?

Figyelt kérdés
A hölgy 33 (lassan 34) éves, 3 gyereke van. Nem tudom pontosan, de a gyerekek talán nem 1 apától vannak mind. De ez mindegy is szerintem. Egy kifejezetten szép, kedves, aranyos, értelmes nőről van szó. Dolgozik, vannak tervei, céljai, tisztességesen fenntartja magát és a 3 gyerekét, rengeteget dolgozik (fodrász).
2021. jan. 17. 10:28
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
89%
Nincs ideje randizni, a gyerekek elriasztják a pasikat, csak hajakrók akar beszélni, stb... Ki tudja? Leírtál ide egy csomó pozitív tulajdonságot, meg három gyereket, ez alapján honnan kéne tudni?
2021. jan. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
A 3 gyerek miatt.
2021. jan. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
82%
Talán, mert vannak egyéb szép, kedves, aranyos, értelmes harmincas nők, akinek nincs gyerekük vagy kevesebb, mint három. Remélem, segítettem. :)
2021. jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
88%
talán laza kapcsolatra nem vevő, nem kar szexpartnert. a komolyakat meg elriasztja a három gyerek. vagy csak nem akarja a három gyereke életét megzavarni egy idegen férfi megjelenésével.
2021. jan. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

#1: azért nem írtam negatív dolgokat, mert nem tudok ilyet. Személyesen ismerem, a hajak szóba sem kerültek talán soha, egyetlen beszélgetésünk során sem.


#2: A 3 gyerek ennyire taszítja a férfiakat?

2021. jan. 17. 10:36
 6/22 anonim ***** válasza:
65%

"de a gyerekek talán nem 1 apától vannak mind."


Az szép. tehát a nő mindenkitől szerelmet remél, és azt hiszi a gyerek megoldja a kapcsolati gondokat az adott pasival?


Amúgy 1 gyerek is riasztó tud lenni, de sok pasinál meg előny, ha van gyerek.


De aggaszt, hogy kb minden pasitól van gyereke.

2021. jan. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

2 opcio:

-ferfi akinek meg nincs gyereke —> nem fog osszejonni egy 3 gyerekes novel, hacsak nem egy milliomosrol van szo, akinek tenyleg nem szamit a penz. De meg ugy is ketseges, hiszen a nonek 3 gyerek mellett, hogy legyen ereje a sajat gyerek(ek)re?

Es meg ha csak 1 gyereket is vallalnak be, akkor az mar 4 gyerek osszesen.


-ferfi, akinek van gyereke—> ezt magyaraznom sem kell.

Tegyuk fel x-nek mar van 2 gyereke, fizet utanuk, kemenyen dolgozik, hogy mindent megkapjanak, es pluszban vallalkon meg 3-at?

Kizart...


Max 1-2 evtized mulva johetnenek ossze, amikor a gyerekek mar kirepultek..

2021. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

"A 3 gyerek ennyire taszítja a férfiakat?"


Még 1 is, nem hogy 3.

2021. jan. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

A 3. Opciot nem irtam le.

Ha a ferfi nem akar gyereket, akkor nem fog 3at bevallalni csak ugy...

2021. jan. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

1 gyerek is taszítja a férfiakat nemhogy 3, főleg ha nem 1 apától vannak. Mondom ezt én 2 gyerekkel 2 apától, 2 válással a hátam mögött. Már 1 gyerekkel is 5 évembe telt, mikor társat találtam, most meg már eltelt 3 év.


Az, hogy szép és eltartja a gyerekeit egy dolog, attól még ott vannak a gyerekei és valószínűleg azok apjai is a képben. Tudom, tapasztalat, hogy ez taszítja a férfiak 90%-át. 38,5 N

2021. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!