Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen nő már túl duci a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nő már túl duci a férfiaknak, egy ilyen nő már valóban nehezen talál társat magának, nektek bejön még egy ilyen duci nő?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 27. 18:31
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
55%
Nekem fúj, de biztos vagyok benne, hogy sokaknak bejön.
2020. júl. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
24%

Nekem nem tölt be ugyan mert merül a telom

Csak meg akartam irni engem 45 kilosan csinosan fitten az extra helyes baratom otthagyott egy tehénért (szemüveg no smink és hàj)es boldogan élnek mig meg nem halnak.

2020. júl. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
14%

Ja es engem kritizàl az exem...

2.voltam

2020. júl. 27. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
75%
Nekem az. De ismerek bőven ilyen lányokat az egyetemről, akiknek van barátjuk.
2020. júl. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
91%
Az itteni pasiknak ez fúj kategória, de ott kint a való életben rengeteg ilyen átlagos nő van párkapcsolatban, sőt, a még teltebbek is.
2020. júl. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
81%

Fene tudja. Sztm som férfinek bejön, aki nem csak egy testet lát a nőkben vagy mutogatni akarja.

Az alkat nem minden. Ott az arc, kisugárzás, öltözet, természete, mosolygós e...sztm így egyben dől el, hogy valakinek tetszik e valaki.

Barátnőm is kb ilyen, mindig jó palii voltak.

Nekem a lábam és fenekem, a kezem és vállam formásabb, de a hasam és a csípőm/derekam kb ilyen. Hasbol nem nagyon tudok leadni. De nekem is számomra jóképű parjaim voltak.

N28

2020. júl. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
69%
és van is *
2020. júl. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
9%
Fúj ez egy dagadt zsírkoca, már vágósúlyban van. (elnézést a sertésektől, hogy hozzájuk hasonlítottam). Gyerünk dagi nők, lehet lepontozni, itt úgyis csak hasonló kaliberek vannak. :D
2020. júl. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
93%
#2. Szemüveg, az igen. :D Nem csodálom, hogy elhagyott.
2020. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
91%

"Fúj ez egy dagadt zsírkoca, már vágósúlyban van."


Brühühüü, miért nem kellek senkinek? Én olyan kedves, rendes srác vagyok. Mocsok felszínes ribi az összes nő, mind csak a kockahasra bukik, nem is érdekli őket a csodás személyiségem. Brühühühü.

- random gyakoris incel

2020. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!