Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen nő már túl duci a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nő már túl duci a férfiaknak, egy ilyen nő már valóban nehezen talál társat magának, nektek bejön még egy ilyen duci nő?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 27. 18:31
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
52%

Egy ilyen nő már túl duci a [nagyon jó pasiknak]?


Így akartad feltenni a kérdést, nem igaz? Ennél sokkal, de sokkal kövérebb nőt is ismerek, akinél még nem volt olyan nap, amikor ne lett volna pasija (most már férje).

2020. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
15%
10, Nem unod még ezt az incel-ezést? Valahol olvastad, nagyon megtetszhetett, és most mindenhova ezt írod, de ettől nem fogsz intelligensebbnek tűnni, csak álokoskodónak, te barom! :D
2020. júl. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
63%

Azta meg se néztem végig már durrantam is.

magamhoz se tértem erre látom már megint ágaskodik a csajra.

Jól néz ki csak ilyen nőket keresek.

35 f vállalkozó

2020. júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim válasza:
83%
Kinek mi tetszik.Számomra nagyon vonzó egy ilyen nő! Vonzó,kívánatos, mindenki megtalálja a társát ettől nem kell félned! :)
2020. júl. 27. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
28%

Valamiert a szemüvegesek a gyengéi. Ram is eröltette volna..

Ezert irtam csak.


Hat a ffiaknál nincs léc az biztos eleg ha nönemü az ember.

2020. júl. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
39%

És ilyenkor hol van az, hogy a túlsúly egy csomó betegség forrása, meg egészségtelen is?

Ááá, őt fogadjuk el, és istenítsük is, hogy meg meri mutatni a hájas valagát!

Ha egy hasonló típusú pasi csinálná ezt, az meg le lenne köpve, hogy fogyjon le a dagadék!

2020. júl. 27. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
86%
Nem az a hű de szexi, de ha személyiségre bejönne nem jelentene gondot.
2020. júl. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
74%
Ennyi plusz kiló még nem okoz egészségkárosodást se pasin, se csajon.
2020. júl. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mondom hogy bejön,mármint nem ez az alkat az ideálom. Viszont ha valóban megfog a személyisége, akkor ennyi túlsúly nekem nem okozna gondot egy férfin.
2020. júl. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
87%

#2

Ekkora egóval nem csoda hogy elhagyott.. Meg szemüveg mint csúnyaság, csak gratulálni tudok

2020. júl. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!