Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen férfi már túl macis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfi már túl macis a nőknek, egy ilyen férfi már valóban nehezen talál társat magának, nektek bejönne egy ilyen macis pasi?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 27. 19:39
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem jönne be. Nagyobb melle van mint nekem, elsősorban ezért nem.
2020. júl. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a férfi nem macis, hanem kövér. Macisnak az olyan férfiakat hívják, akik nagydarabok és pocakosak ugyan, de izmosak is.
2020. júl. 27. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

2. de semmivel sem több a zsírmennyisége és testtömege, mint ennek lánynak..


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2020. júl. 27. 19:49
 4/24 anonim ***** válasza:
44%
kettős mérce van, szokj hozzá
2020. júl. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
64%
De az egyik nő, a másik férfi. Ez nem kettős mérce, hanem egyszerűen mindkettő inkább nőies. Egy puha nő lehet vonzó és erotikus, egy puha férfi a legkevésbé sem.
2020. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

Ha nem lenne ekkora csőcse és élőben jó a személyisége, kisugárzása, akkor nem zavarna az alkata!

Peromnak is van egy kis hasa.

Az előző kérdésből a N28-as voltam.

2020. júl. 27. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
nők mindegy hogy mi miatt kettős mérce vagy nem kettős mérce a lényeg a nők nyugodtan kényelmesen ülhet nem kell sportolnia ha nem akar illetve zabálhat édességet akkor is el lesz ismerve és szeretni fogják
2020. júl. 27. 20:05
 8/24 A kérdező kommentje:
tehát egy férfinak minden szempontból nehezebb....
2020. júl. 27. 20:07
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön a teste, kis husis nincs baj vele szerintem.

Én azt nem szeretem amikor valakinek sörhasa van és még kemény is mint egy terhes nőnek.

De ennek a pasinak nem ilyen ha ehhez társul egy jó arc is akkor nálam nyerő.

2020. júl. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
47%

Kérdező részemről ,az a nő nem kellene,ha utánnamdobnák se.

Nem jön be.


F

2020. júl. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!