Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen férfi már túl macis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen férfi már túl macis a nőknek, egy ilyen férfi már valóban nehezen talál társat magának, nektek bejönne egy ilyen macis pasi?

Figyelt kérdés
[link]
2020. júl. 27. 19:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
92%
Akkor eszerint az is kettős mérce, ha egy férfinak elnézik, hogy kopaszodik, egy nőnek meg nem...
2020. júl. 27. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Kettős mérce az egész élet, ez van.

A sípákolástól nem lesz jobb!

N28

2020. júl. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
88%

Nekem bejön, ha egy 175 centi van hozzá és olyan cuki feje van, mint a videóban a férfinak.


Kemény sörhas, brrrr, borzalom.


Egyébként a linkelt csaj vagy 10 kilóval könnyebb és formásabb is derékban.

2020. júl. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
26%

A férfiaknak nem nézik el,már ne is haragudj.

Olvass bele,mit össze nincs rinyálva,hogy hú nem kell a kopasz pasi,mert már mekkora gyász az,ha egy kopaszodóval kell mutatkozni.

2020. júl. 27. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
79%
#14 én kifejezetten szeretem a kopasz pasikat, bár ha valaki csak kopaszodó lehet jobb ha inkább teljesen kopasszá teszi magát igenks sok nő szereti a kopasz pasikat
2020. júl. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%
Mekkora csöcse van már. :D
2020. júl. 27. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
A nőnek nincs is hasa, max. gömbölyűbb a hátsója, combja, de ez nőies, a pasi meg cicis hasas. Nekem nem jön be a pasi, mert kövér és nagyobb mellei vannak mint nekem.
2020. júl. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
58%
Az mellizom,nem látod?
2020. júl. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
90%

Kérdező, ha így állsz hozzá (#7), akkor hidd el, nem csak a külsőd miatt nem fogsz kelleni a nőknek.

Vannak a nemek közt itt-ott egyenlőtlenségek, de ezeken kár rágódni, mivel ki is egyenlítik egymást (legalábbis egy európai vagy angol-szász kultúrában biztosan).

Neked nem a nőkkel, hanem a többi férfival kell versenyezned; ha nem elég jó az alakod, akkor irány a konditerem, vagy vállalj fizikai munkát.

2020. júl. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
76%

Az a gond, hogy akiket te linkeltél, az nem egy kategória.

Tessék, egy plus size férfi modell:


[link]


Hidd el, hogy semmi gondja nincs a csajozással.


Akit te linkeltél, az ez a kategória nőben:


[link]


Az a típus, akin nem szerencsésen oszlik el a súly, nem nőies az alakja egyáltalán. Hiába aranyos arcra, strandon ne nagyon akarjon ismerkedni.

2020. júl. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!