Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyakori az férfiaknál, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori az férfiaknál, hogy azért nem talál magának partnert, mert olyanokhoz vonzódik, akik nem állnak szóba vele, de akiknek szimpatikus lenne, őket nem tartja szimpatikusnak?

Figyelt kérdés
2020. dec. 31. 11:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
27%
Nem túlzottan. Van pár ilyen, de nem általános. Én eddig csak egy ilyen sráccal találkoztam. Pont az jellemzőbb, hogy a legtöbb férfi bárkivel leállna és bárkibe szerelmes lesz 10 perc után, csak lyuk legyen.
2020. dec. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
#1 Hát én elkeseredett időmben próbáltam szinte bárkivel ismerkedni, de a találkozás se izgatott. Én nem tudnék bárkibe beleszeretni.
2020. dec. 31. 11:35
 3/19 Barnabas333 ***** válasza:
48%
Inkább a nők ilyenek és ezért is tart itt a társadalom...
2020. dec. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Van a környezetemben erre példa... ahol mindegy, hogy ki, csak legyen már valaki. Az, aki meg tényleg érdeklődik a srác felé, talonban van.

A srác meg csak a miért nem-eket gyűjtögetni, mert valószínű, hogy igazából tart egy komoly kapcsolattól.

2020. dec. 31. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%

#2: És hány hozzád hasonló haverod van?


Vicces az #1-es válaszom lepontozása, miközben pont arról panaszkodik itt is rengeteg nő, amiről írtam. Tényleg már csak abból áll ez a kategória, hogy a férfiakat mindenért szidjuk, mindenért állítsuk be negatívnak, a nőket pedig mindenért áldozatnak és angyalkának?

2020. dec. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
82%
Úgy általában ezért vannak szinglik, nemtől függetlenül. De én ezt leginkább a megfelelő szocializáció hiányának látom. Rengetegen be vannak zárkózva, megvan a maguk köre, abból nem igazán mozdulnak ki. Ha nem bővül az ismerettséged, akkor nem fogsz olyannal találkozni, akivel megfeleltek egymásnak. És az ismerkedést nem csajozásra, pasizásra értem.
2020. dec. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
77%
Persze, van ilyen. Én is több lányt elutasítottam, míg más lányok engem utasítottak el. Ez a normális.
2020. dec. 31. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
15%
Ugyanannyi nő van kapcsolatban, mint férfi.
2020. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
78%
#8: Sosem értettem, hogy ezt mire alapozzátok páran. Nekem több olyan férfi ismerősöm is van, aki rendszeresen több nővel volt kapcsolatban.
2020. dec. 31. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
54%
Nekem meg több nőismerősöm van, akiknek szeretőik vannak.
2020. dec. 31. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!