Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudom eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom eldönteni, hogy valaki csak szimpatikusnak talál, vagy tetszem is neki?

Figyelt kérdés

Gyakran van velem olyan, hogy random srácok bámulják a szememet meg rám mosolyognak, pl. a boltban az eladó, pizzafutár, vagy ha beszélgetek valakivel. Ez mit jelent?


Én egyébként nem tartom magamat jó csajnak, úgyhogy nem hinném, hogy tetszenék nekik, illetve lányok is van, hogy csinálják ezt. Milyen jelekre érdemes még figyelni?


2016. ápr. 20. 19:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ennyi alapján sehogy.


Magyarul, ha érdekel, akkor valami plusz interakció kell.

2016. ápr. 20. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azt jelenti,hogy nem kőbunkó fapofák
2016. ápr. 20. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a baj, hogy manapság a srácok (a normálisabb fajta, nem a prosztók) jobban félnek tőletek, mint ti tőlük. Ezért nehéz megmondani. Lehet, hogy csak ilyen a természetük. Lehet, hogy tetszel nekik. Ez addig nem derül ki, amíg egyiküket nem látod többször, mondjuk együtt utaztok a buszon reggel, vagy ilyesmi. Attól, hogy te nem tartod magad jó csajnak, még egyáltalán nem biztos, hogy nem is vagy az. A szépség relatív. Kinek, mi a szép. Nem a műmajom "nők" szépek, bármennyire is sulykolja ezt az összes agymosó média...
2016. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 opened paradise ***** válasza:

Beszéd alapján.

Ha csak "Jó napot. Köszönöm,jó étvágyat. Viszlát" akkor nem feltétlenül.

2016. ápr. 20. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!