Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Gyakori az férfiaknál, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gyakori az férfiaknál, hogy azért nem talál magának partnert, mert olyanokhoz vonzódik, akik nem állnak szóba vele, de akiknek szimpatikus lenne, őket nem tartja szimpatikusnak?

Figyelt kérdés
2020. dec. 31. 11:32
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%

#10: Szerető mindkét nemnél van. Klasszikus értelemben vett kapcsolatokra gondoltam.

Ha mindenképp szeretőkről beszélünk, akkor elég jellemző, hogy a férfiak simán aláválasztanak, csak a szex legyen jó.

2020. dec. 31. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
65%
Az incelek olyanok hogy pl 110 kilosan a modell nőt akarnak. Persze erre esélyük nincsen, ezért vannak egyedül 30 + on is.
2020. dec. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
58%
Nem tudom mennyire gyakori, de sajnos én pont ilyen vagyok. Az ízlésemről nem tehetek, csak a szép nők tetszenek. Ezért nem is volt relatíve túl sok. Persze 20-on éves koromban ez jobban ment, pár csajt be tudtam azért fűzni a jobbak közül is. Próbáltam lejjebb adni a mércét, de csak probléma és a bosszúság volt belőle. Egyszerűen, ha nem tetszik a nő, képtelen vagyok a szexre, mert nem áll fel. A kövérebb nőktől a hideg kiráz, mondom ezt úgy, hogy én sem vagyok sovány. De hiába mondják, hogy te is dagadt vagy, mi bajod a duci nőkkel? Képtelen vagyok még belegondolni is a szex e velük. Ezért inkább nem kell senki, csak azért, hogy legyen valaki. Hát ez van, nem könnyű nekem se, higyjétek el. Hitegetni, meg az idejét rabolni senkinek nem akarom. Nálam is próbálkoztak olyan nők, akikkel semmit nem tudtam elképzelni, gyorsan lepanttintom őket.
2020. dec. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
95%
Miért nem fogysz le hogy növeld az esélyeidet?
2020. dec. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
Unalmas és kirekesztő ez a fogyjál le duma. Nekem tetszettek teltebb nők is.
2020. dec. 31. 13:42
 16/19 anonim ***** válasza:
Nálam ez gyakori, nagyon gyakori.
2020. dec. 31. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
45%

3-as jól írta.

Itt is hetente 5 kérdésben kifejtik a látogatók több száz válaszon keresztül, hogy a férfi minden nőre rámászik, a nő pedig ha akarná sem tudná lejjebb adni az igényeit. Tehát az itteni lepontozó mániás dilis nők lehetnének egy picikét következetesek. Találják ki végre-valahára azt, hogy szerintük milyen a világ, ne pedig minden kérdés alatt a kényük-kedvük szerint formálják a saját véleményüket és vissza.

Itt egy 2 nappal ezelőtti:

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__tarsk..

2020. dec. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem gyakori, a férfiak simán tudnak kompromisszumot kötni.

A nők viszont nem igazán.

2020. dec. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
78%

Ha ezt úgy érted, hogy sportos testalkatú, diplomás, jó egzisztenciával rendelkező srácként TALÁN (konkrét utalás nem volt, de jelek igen) lenne esélyem 110 kilós, elhanyagolt külsejű nőnél, akkor igen, mondhatjuk... Nekem is van egy szint, ami alá nem adom.


Onnan tudom, hogy nincsenek nagy elvárásaim, hogy a legtöbb férfi ismerősöm kiröhög, hogy milyen nőket látok szépnek, milyen - szerintük ocsmány - nők tetszenek nekem. Persze nem ismerem őket, tehát csak a külsőre értendő.

2021. jan. 9. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!