Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen nő miért nem talál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nő miért nem talál párt magának?

Figyelt kérdés
A hölgy 33 (lassan 34) éves, 3 gyereke van. Nem tudom pontosan, de a gyerekek talán nem 1 apától vannak mind. De ez mindegy is szerintem. Egy kifejezetten szép, kedves, aranyos, értelmes nőről van szó. Dolgozik, vannak tervei, céljai, tisztességesen fenntartja magát és a 3 gyerekét, rengeteget dolgozik (fodrász).
2021. jan. 17. 10:28
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
86%

6-os vagyok


hiába pontoztok le. Szerintem kérdéses, hogy valaki mindenkitől gyereket akar. Sokan hiszik azt, hogy a kapcsolatot megmenti a gyerek, pedig nem. Aztán a pasi lelép, vagy a nő válik és ottmarad a gyerekkel.

2021. jan. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem egyszerűen a sorsa bízza ezt. Dolgozik,neveli a gyerekeir,elfoglalt. És bizonyára már csalódott,tehát óvatos,és nem akar mindenáron kapcsolatot. Én a helyében így gondolnám. Van ideje,ha nagyobbak,önállóbbak lesznek a gyerekei is találhat párt.
2021. jan. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik ha nem akinek van lehetősége inkább keres magának gyerektelen nőt/férfit mint gyerekeset.
2021. jan. 17. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
14-es,a pasiknak is lehet ebben a korban gyerekük,aki ha nem Vele él bizonyos időnként csak ott van. + a gyerekrartást fizetu. + általában az anya marad a lakásban a gyerekkel. Nem kell úgy beállítani mintha egy 35-40 éves pasinak csak nyerő oldala lenne.
2021. jan. 17. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
27%
Azért mert vénlány már és mellé még utánfutós is. Rossz kombó.
2021. jan. 17. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
70%

Valóban a 3 gyerek riasztó. Egy még csak-csak, de 3 az durva és egy 3 gyerekes anyukának (főleg ha még kisebbek is), ők lesznek az elsők és nem a párja. És ez így van rendjén igazából.

MEg azért így, hogy több férfitől vannak a gyerekek ez jelez egyfajta meggondolatlanságot a nő részéről. Szóval lett egy vagy két gyereke egy féritől, akivel utána szakítottak, lett egy másik kapcsolata, amiből megint egy gyerek, majd megint egyedül maradt, az jelzi, hogy nem egy tudatos, az életét megtervezve, felelősségteljesen élő egyénről van szó.

És ez a legnagyobb probléma, az ilyen nő senkinek nem hiányzik.

Én személy szerint meg alapból nem nevelném más gyerekét. Vállalja érte az a felelősséget, aki megcsinálta...

2021. jan. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Te még is melyik Bolygón élsz kérdező? Vagy most csöppentél ide?


Itt emberek élnek, és igen a gyerek zavaró és kizáró tényező lehet. Főleg 3!!!!

Még 1 gyerek úgyahogy sokaknak elmegy de 3....noss keressen idősebb férfit és talán olyat akinek szintén van gyereke.


De vegyünk kívül belül teljesen ugyanolyan nőt. Csak az egyiknek van a másiknak nincs gyereke. Egyértelmű , hogy a gyerektelen a megnyerő.

2021. jan. 17. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Ha érdeklődne irányomban, nem zavarna a 3 gyerek ... Meg persze ha nekem is bejönne ő.
2021. jan. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Olyan érdekes ez...csak a nőknek van gyerekük,a férfiaknak nincs. Egynek se. És a gyerektelen férfi csak gyerektelen nőt akar.30-40-50 évesen is.
2021. jan. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Amire te azt írod, hogy mindegy is, na, az a nem mindegy. 3 gyerek baromi sok. Anyagilag is, érzelmileg is. Szomorú, de csak a nagyon kétségbeesett vagy elfogadó férfiak jönnének össze egy háromgyerekes nővel. Pláne, hogy fodrász. Hacsak nem ő a női Zsidró Tamás, akkor annyira jól azért nem mehet neki. Az meg pláne baj, ha nem egy apától vannak a gyerekek. Általában nem az értelmes emberek távoznak minden kapcsolatból egy újabb gyerekkel, szóval valószínűleg egy meggondolatlan nőről beszélünk. A 30-as nők között azért bőven találni gyerekteleneket is, nyilván elsőnek minden férfi náluk próbálkozik be.
2021. jan. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!