Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ki hogy viseli, azt hogy nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy viseli, azt hogy nem talál magának egy párt?F23

Figyelt kérdés
Próbálok nem erre gondolni, de amikor szembe jön velem egy pár nem tudok nem arra gondolni, hogy meg mindig egyedül vagyok. Hazudnék ha azt mondanám hogy mennyire boldog vagyok így egyedül…
2021. máj. 2. 14:18
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
64%
Sz#rul. :) Lehet itt süketelni, hogy milyen jó egyedül... karrier, önismeret, önmagad lehetsz, fejlődhetsz, élhetsz a hobbiknak, tarts kutyát/macskát... sportolj. Oké. Aztán? :D
2021. máj. 2. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Aztán úgyanúgy sz*pas lesz egyedül…
2021. máj. 2. 14:31
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Valakinek biztosan bejön ez, de hosszútávon szerintem keveseknek. (#1)
2021. máj. 2. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Akármennyi pénzt, akármennyi tudást szerez az ember, építheti bármennyire a karrierjét, ha egyedül marad az ember sosem lesz boldog legbelül, max látszatra a külvilágnak.

Valószínű hogy rólam sem gondolnak az emberek ilyesmit, mert egy magabiztos céltudatos embernek tűnök, de legbelül egy üres, fájdalmakkal teli a lelkem…

2021. máj. 2. 14:35
 5/24 anonim ***** válasza:
56%
Hányszor írsz ki kérdést egy nap?:D:D
2021. máj. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Neked nem tok mindegy?

Amúgy ez az első kérdésem a mai nap, de nem mintha közöd lenne hozzá…

2021. máj. 2. 14:44
 7/24 anonim ***** válasza:
30%
Nem vagy igényes vagy a belsőddel van probléma? Gondolkodtál már ezeken?
2021. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
34%

Lány ismerősöm most szexelt a Tinderről egy arc nélküli csávóval kizárólag a teste alapján. Amíg egyedül vagy, gondolj arra, hogy a szteroid mindig ott lesz.


40 éves kor alatt viszont nem igazán javaslom a fogyasztását egészségügyi okokból.

2021. máj. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
64%

"Neked nem tok mindegy?


Amúgy ez az első kérdésem a mai nap, de nem mintha közöd lenne hozzá…"


Hát látszik a stílusodon is kristálytisztán, hogy miért nem volt még soha barátnőd.

2021. máj. 2. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Neked meg látszik a stílusodból, hogy élettelen vagy, már csak azért is mert az írásoknak semmi köze nem volt a témához…

Nem is értem mit keresel meg itt

2021. máj. 2. 15:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!