Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz olyan lányt találni aki nem szeretne gyereket soha?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 07:42
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
55%
33 és 39 voltam.Szerintem nem sok értelme van.Kezdj bele egy kapcsolatba,de ne ezzel kezd.Aki szeret,gyerek nélkül is szeretni fog.
2022. febr. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy én életem párját keresem, és nem csak egy kapcsolatot.

Szeretnék megállapodni valaki mellett, akivel együtt öregedhetünk meg.

A gyerek kérdés idővel biztosan éket verne közénk és én nem akarom elvenni senkitől a lehetőséget hogy ki tudjon teljesedni.

Megértem a nőket is, nem akarom magamat ráerőltetni senkire, vagy húzni az idejét bárkinek is azzal hogy áltatom őt.

Én próbálkozok mindenféle módon, de ha mégsem sikerülne, azt is elfogadom.

Mindennek oka van az életben, lehet ennek is :)

2022. febr. 17. 16:52
 43/49 anonim ***** válasza:
100%
Előző voltam.Írtam,hogy sokan csak a politika miatt vállalnak gyereket.Kapnak ilyen olyan juttatásokat lakásra például x számú gyerek után... Rengetegen ezért is szülnek csak...Ki van ez találva.
2022. febr. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim válasza:

Nem olvastam el minden választ, de a kérdés alapján én megértem a kérdezőt. 23 éves nő vagyok és én sem szeretnék gyereket.

Szeretem az életemet, az időt & pénzt amit magamra fordíthatok, szeretem a szabadságomat. Úgy érzem nem lenne elég türelmem egy gyerek felneveléséhez és hogy ez óriási felelősséget jelentete a nap 24 órájában... minden nap...életem végéig. A pakliban az is benne van hogy egyedül kell nevelnem, mert apa lelép/ ne adj Isten meghal. És a mai világban magunkról is nehéz gondoskodni 0 segítséggel.


A régebbi osztálytársaim közül már többen gyereket vállaltak,de nem látom rajtuk, hogy mennyivel jobb lenne az életük. Folyton fáradtak, nincs idejük semmire, rohannak, magukat elhanyagoljak. Nem látom rajtuk hogy boldogabbak lennének csak mert szülők lettek.

Mindemellett nem gondolom rossz embernek magam, nem érzem azt hogy kevesebb lennék mint bárki màs.

2022. ápr. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim válasza:

44es voltam.

Szóval csak azt akartam mondani kedves kérdezö, hogy van aki megért és ne add fel!

2022. ápr. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:
40%

44: Azért nézzünk majd rá az életedre 15 év múlva, hány gyereket nevelsz! :D Én pl. egy tipikus “vagány” csaj voltam középiskolában, el nem tudtam volna magam képzelni anyának, a gyerekektől levert a víz. 24 évesen, egyik napról a másikra (párkapcsolatom se volt épp), berobbant egy olyan életérzés, hogy akarok egy zsák gyereket!

Én óvatosságra inteném a kérdezőt, mert több olyan esetről is tudok, ahol a nő nem akart gyereket (vagy a pasi kizsarolta, hogy ne akarjon) és aztán náluk is vagy hormonok vagy mittomén mi miatt úgy bedübörgött a vágy, hogy borítottak mindent, mentek szülni. Az egyik spermabankból, a másik összefeküdt egy kollégájával, a harmadik a pasi tudta nélkül abbahagyta a védekezést, mert remélte, hogy meggondolja magát az ürge, ha már ott a baba (nem gondolta meg magát, inkább eltűnt a nő életéből) stb.

Szóval ne építs egy olyan kijelentésre, hogy egy nő nem akar gyereket. Azt keresd, akinek nem lehet, mert kivették a méhét vagy a petefészkeit vagy örökítene vmilyen nemkívánatos gént és már elfogadta, hogy nem szülhet és örökbefogadni sem akar. Vagy keress férfit, erre még nem gondoltál? Ha ő a domináns fél, kedvedre kiszolgálhatnád. Olyan személyt, akivel “együtt öregedhetsz meg” majd úgy 50-60 éves korodtól keress.

2022. ápr. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
Itt vinnyogsz ming egy fürdős k.! DE még annyit sem írsz le hogy eddig mif....t értél el a nők/az élet bármely területén! Ott a kifejtös rész! Teljesen üresen hagytad! Komolytalan vagy! Verdd tovább egyedül!
2022. ápr. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 A kérdező kommentje:

Nem igazán értem hogy ennek a hozzászólásnak mi értelme van, vagy hogy egyáltalán mit vársz tőlem.

Akkor ha jól értem nincs remény számomra, fogadjam el hogy ez van vagy legyek meleg?

Nagyszerű :D

2022. ápr. 24. 16:36
 49/49 anonim ***** válasza:
Én nem szeretnék.
2022. ápr. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!