Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz olyan lányt találni aki nem szeretne gyereket soha?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 07:42
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
43%

“Nagyon eltérő a mentalitásom az àtlagtól,szerintem jó értelemben”


Vajon mihez képest jó a te mentalitásod?

A saját önzésedhez képest biztosan.

Az egészséges önzésen túli önzés nem pozitív minőség, hiszen mindent és mindenkit magad alá rendelsz.

Nem akarsz felelősséget vállalni, áldozni a leszármazottad életéért, nem akarsz gondoskodni.

Azt várod el, hogy legyen egy olyan szerető társad, akinek az élete oda-vissza csak rólad, a rólad való gondoskodásról szól.


Ez szerinted lehet jó, de mások szerint lehet taszító. És utóbbi a többség.

Ezért találsz nehezen párt magadnak.

2022. febr. 1. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 A kérdező kommentje:

Nem hiszen hogy önző lennék ,csak szeretnék én is szeretni .

Nem kell rólam senkinek gondoskodnia ,nem vagyok gyerek.

Àltalàban én szoktam alàrendelődni és mindent megtenni hogy a párom boldog legyen ,de a sajàt boldogságomról mindig megfeledkezek .

Az eddigi kapcsolataimban nagyrészt mindig csak én adtam,és nem nagyon kaptam vissza.

Szeretnék én is egy kölcsönös,boldog kapcsolatot ahol mindkét fél beletesz mindent hogy a másiknak örömet okozzon.

Tudom hogy mivel nem szeretnék gyereket hátrànyból indulok,és jóval kevesebb nő akarnak velem együtt lenni ,de én próbàlok bizakodó lenne és hinni hogy egyszer én is megtalàlom a másik felem,de ha mégsem sikerül,azt is el tudom fogadni.

Mindennek van oka az életben ,amire csak később jön rà az ember,így lehet az én helyzetemnek is van :)

2022. febr. 1. 09:31
 23/49 anonim ***** válasza:
100%

"Àltalàban én szoktam alàrendelődni"


Lehet, hogy itt van a kutya elásva, hogy kevés az olyan nő, aki egy alárendelődő "férfit" akar hosszú távra.


Természetsen vannak kifejezetten dominanciára vágyó nők, akik kifejezetten egy magadfajta papucsot akarnak, de ez még tovább szűkíti a kört.


Hát, sok szerencsét barátom...

2022. febr. 1. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:

Valahogy sejtettem hogy ezt fogod írni.

Nem vagyok papucs ,csak szeretek örömet okozni.

Asszertív jellemem van ,de egy idő után ha nem teljesülnek az én vágyaim is akkor nincs értelme a kapcsolatnak.

Nem kellene előítéletesnek lenni annyira ,akkor talán jobban látnád a valóságot.

Nekem nem az a problémám hogy a nők elutasítanak ,hanem hogy még hasonló nővel sem talàlkoztam mint akire vágyom.

Magyarul nincs kinek udvaroljak ,vagy nincs kivel ismerkedjek.

Remélem így már jobban érthető :)

2022. febr. 1. 13:41
 25/49 anonim ***** válasza:
65%
20. Nem, nem ez a normális, ez csak beteges módon bele van nevelve a lányokba nőkbe többnyire, hogy gyereket vállaljanak. Tàrsadalmi elvárás , amit sokan meg is bánnak, ha engednek neki. A gyerekvállalás egy opció semmi több.
2022. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
22%

"Nem, nem ez a normális, ez csak beteges módon bele van nevelve a lányokba nőkbe többnyire, hogy gyereket vállaljanak."


Említetted már a szüleidnek, hogy milyen beteges, hogy felneveltek téged? xD

2022. febr. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
24%

26. Az hogy nem tudsz szöveget értelmezni egy dolog, de hogy még reklámozod is a hülyeségedet, az már durva😂😂😂

Akkor kifejtem, ha nem sikerült elsőre felfognod annak jelentését amit írtam.

Az én szüleim hoztak egy döntést, miszerint gyereket vállalnak, de hálisten nem olyan beteges dolgokra neveltek mint sok más lányt a környezetemben a saját szüleik, miszerint egy nőnek mindenáron férjhez KELL menni és gyereket KELL szülni. És aki nem így tesz az beteg, nem normális, önző stb. Szerintem meg ezek a múlt századi nevelési elvek betegek. Ennyi.

Fogtad? Ha nem, az se baj😂

2022. febr. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
66%

27 te el vagy tévedve.Ez nem arról szól hogy belédnevelik -neked szülnöd kell.

Ha egy boldog családban nösz fel ,ahol van egy apa egy anya,nagyszülök,és egy meghitt családi fészek,akkor belenevelés nélkül is ezt a mintát fogod követni.Azért mert ezt szeretnéd ,és nem azért mert kell!!

2022. febr. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
58%
Szerintem a legtöbb nő akar egy idő után. Én egy darabig egyáltalán nem akartam, de most, a 20-as éveim közepén már nem tölt el viszolygással a gondolat. Ettől függetlenül még mindig nem akarok, mert szerintem nem vagyok rá felkészülve és felelőtlenség lenne. És lehet, hogy ez nem fog változni, akkor nem is lesz gyerekem. De azért nem állítanám, hogy ki van zárva, hogy legyen. Szerintem sokan szeretnék, hogy a lehetőség azért legyen meg, és ha valaki nagyon ellene van, az nem szimpatikus nekik. Amúgy ha vársz pár évet, lehet, olyan szinten fognak romlani a körülmények, hogy kegyetlenség lenne gyereket vállalni, akkor pedig megnőnek az esélyeid, persze remélem nem így lesz lol
2022. febr. 16. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
70%

Nem olyat kell keresni, aki nem szeretne.

Olyat keress, akinek sajnos nem lehet. Habár esélyes, hogy ő meg örökbe akar fogadni.

A nők többsége egészségesen, normálisan előbb-utóbb gyerekre vágyik. Akadálya az egészségügyi állapot, az egzisztenciális helyzet lehet.

A gyermekre vágyás erős, természetes, egészséges ösztön.

Ezért találsz nehezen olyan nőtt, aki se rövid, se hosszútávon nem akar gyermeket.

2022. febr. 17. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!