Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz olyan lányt találni aki nem szeretne gyereket soha?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 07:42
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
54%

Mert valszeg nem gyerekeseknél probalkozol.

Tudod a nők szaporodasra is lettek teremtve nem caak d.gni mint a pasik

2021. máj. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 A kérdező kommentje:
Én nem dugni szeretnék, én szeretném megtalálni életem párját :)
2021. máj. 1. 07:50
 3/49 anonim ***** válasza:
49%
Nehéz? A lányok többsége nem akar gyereket.
2021. máj. 1. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
79%

"Tudod a nők szaporodasra is lettek teremtve nem caak d.gni mint a pasik"

Azt hittem ehhez mindkét nem kell:D

De oke, akkor megyek is megtermekenyiteni magam, a fiukakat meg hagyom csak dugni

2021. máj. 1. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 A kérdező kommentje:
Sajnos én nem azt tapasztalom hogy a lányok többsége nem szeretne gyereket :)
2021. máj. 1. 08:09
 6/49 anonim ***** válasza:
91%
Rengeteg nő nem akar gyereket. Sokkal többen mint régen. A problémád az lehet hogy semmilyen nőt nem találsz, a nullát meg nehéz tovább szűkíteni a különböző kritériumok alapján ☺
2021. máj. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:
Igen , lehetséges igazad van, bár az okát nem tudom :)
2021. máj. 1. 08:50
 8/49 anonim ***** válasza:
96%

Mert a legtermészetesebb vágy a világon az, hogy szeretne. Minden élőlény a szaporodásra van kódolva alapvetően, a legősibb ösztön.


Én sem akarok soha gyereket, nehéz is volt a párkeresés, de ez ezzel jár. Mint tudatos emberek megválaszthatjuk, hogy miképp akarjuk az életünket élni. Ettől függetlenül gyerekre nem vágyó nőt hatalmas kihívás találni, kiváltképp a fiatalabb korosztályban. Én mondjuk mindig a negyvenes korosztályt csíptem, így nekem ennyivel könnyebb.


Meg kell érteni, hogy itt mi vagyunk a normálistól eltérő és tiszteletben kell tartani azt, ha valaki akar. Aki akar, azzal össze se kell jönni, ezt már ismerkedés elején szóba kell hozni. Így van a legtöbb esélyed elkerülni azt, hogy emiatt menjetek szét. Fontos, nagyon fontos korrektnek lenni ez ügyben! Senkit sem szabad hitegetni, meg “majd meglátjuk”, stb. A hölgyek biológiai órája ketyeg és nincs jogunk megfosztani ettől senkit. Ahogy senkinek nincs joga rád erőszakolni az apaságot. Ez a téma nem kompromisszumképes. Így csökkented az esélyeid rövidtávon, de növeled hosszútávon egy tartósabb kapcsolatra.


30/F

2021. máj. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 A kérdező kommentje:

Én nem szoktam megvezetni és hitegetni senkit, mindig őszintén elmondom már az elején.

Igen sajnos észrevettem hogy ezzel nagyon leszűkítettem a kört , hogy találjak egy hozzám való lányt :)

De próbálok tenni és bízni abban hogy létezik ilyen lány :)

2021. máj. 1. 09:05
 10/49 anonim ***** válasza:
78%
Keress egy 50 felett.Biztosan nem akar gyereket.
2021. máj. 1. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!