Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz olyan lányt találni aki nem szeretne gyereket soha?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 07:42
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
67%
Én nőként 27 éves létemre nem szeretnék :) szóval van erre is példa :) több barátnőm is így van vele. Szóval biztosan fogsz találni valakit :)
2021. máj. 1. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
65%
Mert a Nők is eletuk parjat szeretnék megtalalni.....! Életem párja pedig csak olyan ferfo lehet, aki szeretne gyereket...
2021. máj. 1. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem talalsz olyat csak neked nem felel meg. Irtad mar az egyik kerdesednel mikor jeleztem hogy volt egy par jelentkezo de te azt irtad hogy mas miatt nem oké.


Gondolom a weboldalad se hozta az elvárásaidat.

2022. jan. 22. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 A kérdező kommentje:

Igen ,mert nem csak az az elvárásom hogy ne akarjon gyereket.

Nagyon eltérő a mentalitásom az àtlagtól,szerintem jó értelemben, és így nehezen talàlok hasonló nőt mint én :)

2022. jan. 22. 09:07
 15/49 anonim ***** válasza:
87%
De akkor meg miért nyafogsz, keresd kitartóan.
2022. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
90%

14

Ha annyira jo irányba lenne eltérő a mentalitasod, akkkr mar talaltál volna

2022. jan. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:

Miért is találtam volna?

Nem nyafogok ,csak vàgyom egy szerető pàrra és tudom hogy csoda kell hozzà hogy találjak .

Nehéz ezt a helyzetet elfogadni .

2022. jan. 22. 11:52
 18/49 anonim ***** válasza:
50%

Ezek szerint több a normális, egészséges lelkületű lány ez megnyugtató.


Veled meg a többszáz millió éves lánc megszakad, mert nem lesz utódod, akit életre hívsz és továbbviszi a génjeidet.

2022. jan. 22. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
56%
Lehet találni. Normális nő nem akar gyereket erre a szar világra.
2022. febr. 1. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
41%

Mert az a normális, hogy a lányok egyszer családot, gyereket szeretnének.


Lehet másképp is, de aki soha nem szeretne, nagyon ritka.

A természet törvénye= az élet, életösztön, az élet továbbadásának ösztöne.

Te sem lennél, ha a szüleid úgy gondolkodtak volna, mint te.


Jogod van hozzá. De azon siránkozni, amiatt panaszkodni, azt számon kérni, hogy miért nem akarnak még többen saját gyerek nélkül egy egész életet leélni: nincs.


Te ezt az életutat választottad, ami azzal is járhat, hogy egyedeül maradsz.


Amúgy változhat ez a hozzáállás. A kolléganőm férje nem akart gyereket, s ebbe a nagyon szerelmes asszony beletörődött Elég ostobán, de hát a szerelem nem logika, nem matematika.

jPontosabban mondva, a férje addig halogatta, közben két abortusszal, míg a kolléganőm elmúlt negyven, és már nem is fogant meg.


Aztán kiderült, hogy lett egy mellékág, aki miatt elhagyta, mert ott jött a gyerek, és ő már kellett.


Tehát ezt neked is meg kell értened. Te a természetes ösztönökkel szemben extrem döntést hoztál, nem várhatod el, hogy a nők ehhez alkalmazkodjanak.

Mivel a nőknél általában erősebb ez a vágy, ezért nemigen találsz olyat, aki ebben veled egyezik.

Legfeljebb olyat, akinek már van. Ott meg neked kell alkalmazkodnid, mert normális anya nem tolja a háttérbe a gyerekét az új kapcsolatért.

2022. febr. 1. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!