Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz olyan lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz olyan lányt találni aki nem szeretne gyereket soha?

Figyelt kérdés

2021. máj. 1. 07:42
1 2 3 4 5
 31/49 A kérdező kommentje:
Igazad van ,de én is szeretnék boldog pàrkapcsolatot ahol szerethetek és szeretve lehetek :)
2022. febr. 17. 09:28
 32/49 anonim ***** válasza:
81%

A gyerek nem zárja ki a boldog párkapcsolatot,és hogy szeretve legyél..

És fordítottan is igaz,a gyermektelenség sem zárja ki a boldogtalan kapcsolatot.


Nagyon nem jol látod azt,hogy mitől függ,hogy boldog, vagy boldogtalan egy párkapcsolat.

2022. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
42%
Én több olyan nőt ismerek,aki mindig úgy volt vele,hogy neki nem kell gyerek.Aztán mégis lett mindegyiknek 40 éves koruk körül több is...De erre rájátszik a politika is a véleményem szerint...Sokan a kess miatt is szülnek...Én sem szeretnék gyereket soha amúgy 43 éves pasi létemre.Igaz most kapcsolatom sincs,de nem is keresek.De ha volna,akkor sem hiányozna pár gyerek.Soha nem vágytam rá.
2022. febr. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
81%

31

Én meg szerernek gyereket. Annyi, h kozold az ismerkedes elején mindig, h nem akarsz

2022. febr. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem mindenki olyan hülye mint te vagy
2022. febr. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%
Vannak a fb-on ilyen csoportok, mint a "Tudatosan gyermektelenek" vagy hasonló. Ilyen közegben próbálkozz ismerkedni, hiszen itt már az első lépés (prioritások tisztázása) át is ugorható.
2022. febr. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, megpróbálom ezt a csoportot is :)
2022. febr. 17. 15:43
 38/49 anonim ***** válasza:
60%
Vannak azért ilyen nők, csak a sok ősanya meg a politika miatt nem lehet erről nyíltan beszélni. Én sem mondanám meg egy kollégámnak, hogy én nem akarok gyereket sosem, hanem azt mondanám, hogy majd ha eljön az ideje. Különben meg tudom azt, hogy semmi pozitívumot nem látok a gyerekvállásban és ha ez önzőség, azt sem szégyellem. Mindenkinek magáért kéne élni, semmi értelme az önfeláldozásnak, úgyis mindenki meghal és teljesen mindegy, hogy sok gyereke volt valakinek, vagy 1 sem. Aki meg az ösztönökkel jön, azt is butaságnak tartom, mert a 21. században az embernek már nem ösztönök alapján kéne élnie az életét, hanem racionálisan átgondolni. Rengeteg pénzbe kerül egy gyerek, csak a baj van vele, számomra az a pár pillanat boldogság semmi a negatív dolgok mellett, kialvatlan éjszakák, hiszti, fájdalmas szülés, problémás tinikor, azért dolgozni, hogy a gyerekre költsem...én ennél sokkal szabadabb életre vagyon és biztos más nők is vannak így, csak a társadalmi norma miatt sokan feláldozzák magukat.
2022. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
81%
Az egészséges nők majdnem 100%-nak lesz előbb vagy utóbb gyereke,csak idő kérdése,hogy mikor,és kitől.33-as voltam.
2022. febr. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 A kérdező kommentje:
Akkor ezek szerint nincs értelme próbálkoznom?
2022. febr. 17. 16:44
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!