Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlsúlyos nőként miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos nőként miért ennyire esélytelen az ismerkedés?

Figyelt kérdés
161 cm és 79 kg vagyok. Sajnos hormon és pajzsmirigyproblémáim vannak, gyógyszeresen kezelik, nagyon nehéz fogynom. Mozogni nem tudok most, mert műtötték pár hete a térdemet és rehabilitációra járok még. 30 körüli férfiak Tinderen totálisan levegőnek néznek, régebben komoly kapcsolatot szerettem volna, most már ott tartok, hogy egy egyéjszakással is beérném már, csak valaki nézne már rám nőként.

2021. ápr. 27. 14:20
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
100%
Ha találsz olyat akinek mindezek ellenére feláll rád, kérd férjül.
2021. ápr. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:
100%

???

Hol olvastad tőlem,hogy rokkant vagy?

Egy magamra vonatkoztatott peldán akartam elmagyarázni a lényeget!!De ugylátszik nehéz felfogni!!

Azt írtam,hogy a betegséged nem igazolás semmire.Azt írtam,hogy attól mert beteg vagy,és azért vagy túlsúlyos,és ezt alátámasztod ,attól nem fogsz vonzobbá lenni.

Ennél egyszerűbben már nem tudom leírni!

Jó, ha rendbejössz!

Sok sikert hozzá!

2021. ápr. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim ***** válasza:
100%
A hormon és pajzsmirigyprobléma már önmagában nem jó dolog. Utána előjön pl. cukorbetegség vagy a súly cipeléstől viszér. Utána azt is műtik, ahogy ismerem az orvosokat, nem jól fog sikerülni. Egyre lejjebb csúszik az ember. Azt kellene valahogy megoldani, hogy a hormon és pajzsmirigy probléma megszűnjön. Lehet rá kellene kapcsolni nagyon egy sportra. Pl. maraton futásnál ismerkedett meg a haverom egy nem túl szép lánnyal.
2021. ápr. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
100%

szívesen megismernélek rengeteg pasinak bejönnek a telt nők szóval nem is értem. Szerintem ez teljesen jó súly.

Hol vannak a telt nőket kedvelők semmi komment hogy jó meg minden?

2021. ápr. 28. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:
100%
54 minek akarod meg ismerni az kell neki hogy legyél sportos,gazdag izmos és ki.... menő ha meg ezekből min 1 vagy rendes csajt keress még dugásra is
2021. ápr. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:
100%

A múltkor volt vki,aki kérdezte,hogy munkanélküliként ismerkedhet e eséllyel.Had ne mondjam mit kapott.Pedig megigérte,hogy keres munkát.Erre elküldték melegebb éghajlatra,meghogy senki se fogja eltartani stb.Ilyen szövegek mentek.


Nomost itt elmesélted,hogy meghíztál, te is mmegigered hogy majd lefogysz.

Szerinted mennyire kell toleransnak lenni egyik oldalról,ha a másik oldalon teljesen elutasítanak vkit?

Hm?

2021. ápr. 28. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim ***** válasza:
100%

ez troll egy nő hol írná már ki hogy szexnek is örülne meg bár csak bedugnák neki meg hogy egy igazi pénisz össze hasonlítható a vibrivel

sokan be dőltek neki azokat sajnálom akik komolyan segíteni akarnak neki.

2021. ápr. 28. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:
100%

Én 166 cm vagyok és 80 kg. Köszönöm szépen, 5 éve boldog párkapcsolatban élek, ami nem a külsőségek körül forog.

Az, hogy megérdemled-e a szeretetet és a tiszteletet nincs összefüggésben azzal, hogy hogy nézel ki, azzal viszont nagyon is, hogy te értékes emberként tekintesz-e magadra.

2021. ápr. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!