Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlsúlyos nőként miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos nőként miért ennyire esélytelen az ismerkedés?

Figyelt kérdés
161 cm és 79 kg vagyok. Sajnos hormon és pajzsmirigyproblémáim vannak, gyógyszeresen kezelik, nagyon nehéz fogynom. Mozogni nem tudok most, mert műtötték pár hete a térdemet és rehabilitációra járok még. 30 körüli férfiak Tinderen totálisan levegőnek néznek, régebben komoly kapcsolatot szerettem volna, most már ott tartok, hogy egy egyéjszakással is beérném már, csak valaki nézne már rám nőként.

2021. ápr. 27. 14:20
1 2 3 4 5 6
 41/58 A kérdező kommentje:
Azt, hogy milyen módon találhatnék pasit, aki hajlandó arra, hogy szexeljen velem, ha többre (kapcsolatra is), az már csak hab lenne a tortám. Mindenkit jobbra húzok, aki legalább az elmegy kategóriát megüti.
2021. ápr. 27. 17:21
 42/58 anonim ***** válasza:
100%

Írd ki ide hogy szexet keresel, bárki jó neked

Hidd el az incelek ugrani fognak

2021. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/58 anonim ***** válasza:
100%

Fizess érte, vagy szexelj olyannal, aki az elmegy kategória alatt van. Fordított lovaglóban könnyű mást a helyébe képzelni.

Én ezt csináltam évekig.

Aztán meguntam, vettem egy vibrit, és már nem pasizok.

2021. ápr. 27. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/58 A kérdező kommentje:
Privátra válaszom: rég nem vagyok már szűz. Azért az, hogy bárki, erős túlzás lenne, üssön meg egy elmegy szintet. Nőként kevés megalázóbb dolgot tudnék elképzelni annál, hogy pénzért szexeljek valakivel. Ráadásul, ha lesz majd kapcsolatom, akkor a párom sem hinném, hogy ilyesmit elfogadna. Vannak szexuális játékszereim, de egy hús-vér pénisz össze sem hasonlítható egy vibrátorral.
2021. ápr. 27. 17:54
 45/58 anonim ***** válasza:
73%
Édes istenem 🤦‍♀️😂😂😂😂😂😂😂😂
2021. ápr. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/58 A kérdező kommentje:
Több emojit nem kérhetnék?
2021. ápr. 27. 17:56
 47/58 anonim ***** válasza:
100%

Nőként kevés megalázóbb dolgot tudnék elképzelni annál, hogy pénzért szexeljek valakivel.

Mi ebben annál is megalázóbb, mint totális depresszióba esni azért, mert nincs aki dugna veled?


Ráadásul, ha lesz majd kapcsolatom, akkor a párom sem hinném, hogy ilyesmit elfogadna.


Ez a baj a nagy Ő elmélettel. Minden nap várod, hogy majd jön a nagy szerelem, és minden szebb lesz. És minden nap, amikor úgy fekszel le hogy nem jött, csalódott és frusztrált vagy. És a vágyakozást és reménykedést követő mindennapos keserű csalódás tönkreteszi az életed.

Próbálj úgy élni, hogy nem apellálsz a nagy Ő-re.

2021. ápr. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/58 anonim ***** válasza:
49%
Tök jó csak félig vagy rokkant ilyen fiatalon. Gondolom egy férfi azon is elgondolkozik mennyit zabálsz. Meg férfiak szexelni akarnak java részt, kerülgetni egy nagy testet nem olyan jó. Vékony vagy sportos férfi nem igazán akar veled mutatkozni, kicsit Stan és Pan komédia. Talán nézned kellene egy hozzád hasonló nehezen mozgó férfit.
2021. ápr. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/58 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálatos a betegséged.Ez valóban pech.

Viszont a gond ezzel annyi,hogy megértik,de nem fogadják el.

Például : Én ,mint férfi leírhatom ,hogy miért vagyok mozgásképtelen,elhízott,vagy miért küzdök erekciós problémákkal önhibámon kívül,látleletekkel,bizonyítékokkal alátámasztva,de hidd el, senkit se érdekelnek, a miértek.Az érdekli,hogy milyen vagy.Az odavezető okok cseppet sem számítanak,es nem valtoztatnak a tényeken.

Aki potenciális,egészséges partnert keresne

lehet megérti,meg reszvéttel kedves szavakkal illetne,de finoman megköszönné a kávét és továbbállna,ez az igazság.

2021. ápr. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/58 A kérdező kommentje:
Nem mozgok nehezen, rokkant sem vagyok, a lábam teljesen rendbe fog jönni. Nem zabálok, a legtöbb ember meglepődik, hogy milyen kis adagokat eszem. A jóindulat sugárzik belőled.
2021. ápr. 27. 21:50
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!