Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők,akik aknéval és borzasztó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,akik aknéval és borzasztó pattanásokkal küzdenek! Mennyire esélytelen így az ismerkedés számotokra?

Figyelt kérdés
2020. aug. 14. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Hát biztos nem segített benne.

(Nekem a karantén alatt sikerült kigyógyulni a tinikori pattanásosságból. Lehet hogy másnak is beválik ez a kombó: A Benton aloe verás termékeit használom, meg Dr organic arctisztítót + nem használok alapozót, korrektort, púdert + kiderült hogy allergiás vagyok a mogyoróra, szóval nem eszem többet.)

2020. aug. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
1%
Jaj miért nem mentek el kozmetikushoz?
2020. aug. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Amikor volt akkor sem volt problémám az ismerkedéssel, amikor már nem volt akkor meg végképp nem volt problémám vele.Egy jó kozmetikus, és kiegyensúlyozott szexuális élet az megoldja a problémát:D
2020. aug. 15. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nálam is néha jelentkezik az ilyesmi. Én igyekszem sminkkel elfedni, időközben meg kezelni. Teljesen azért úgysem sikerül, meg ha már kapcsolatban vagy, előbb-utóbb úgyis látni fog smink nélkül is, tehát nem arról van szó, hogy teljes mértékben "titkold el" ezt a dolgot, viszont így mégiscsak kevésbé zavaró az első benyomásnál. Utána már elfogadóbbak az emberek, ha kialakult egyfajta szimpátia, és a normálisak tudják, hogy nem lehetsz te sem mindig minden pillanatban tökéletes.
2020. aug. 15. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Rajtam csak néha jön ki egy-egy, de az is zavaró. Nekem a ricinusolaj és a zöld tea vált be nagyon, felváltva. Estére az olajbol kenej szét a problémás helyeken (de néha mindenhová kenek belőle mert alapból szüpit, regenerál, gyógyit). Napközben meg amúgy is minden nap főzök egy zöld teát. A kiázott filtert nem dobom ki, hanem mikor kihült, alaposan áttörlöm vele az egész arcom és nyakam, szemem is, a problémás helyen tovább rajta hagyom, kicsit borogatom vele. Nálam azonnal látványos az eredmény. Nem szabad feladni, mert ha rendszeresen alkalmazod ezeket, az aknék helye, nyoma is vissza fog huzodni, elfog tűnni nyomtalanul. Persze nem egy nap alatt, de működik. Arcradirnak pedig ajánlom a tejben elkevert rizslisztet.A pattanásos részen ne dörzsöld, csak pakold rá és utána ovatosan, dörzsi nélkül öblitsd le.
2020. aug. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
66%
Nekem tiniként és egyetemistaként borzasztóan aknés volt az arcom, csak bivalyerős gyógyszer segített rajta. Nem volt emiatt problémám az ismerkedéssel, a visszahúzódó természetem miatt már annál inkább.
2020. aug. 15. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem olyan brutál, hogy még a szemöldököm is ragyás. El lehet képzelni... Rosacea is van, tehát a ragyákon kívül is vörös a fejem. A kozmetikus ide qrva kevés, ez eü. probléma, kezelése olyan szigorú odafigyelést igényelne, hogy az a mindennapokban élhetetlen. Teljesen esélytelenné tesz, bár nekem az arcvonásaim sem szépek + gebe vagyok, 0 mell, 0 fenék, 0 comb.
2020. aug. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szedjetek cinket (napi 15mg legalabb) meg kovafoldet, nekem attol nagyjabol elmultak, pedig 4 borgyogyasznal is jartam.
2020. aug. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem megnehezítené, ha ismerkednék. A srácok és a lányok is hozzá vannak szokva a tükörsima bőrű insta-császárnőkhöz, elég fura lehet nekik a ragyás fej/test. Lassan torzszülöttként leszünk kezelve kb. :D
2020. aug. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!