Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlsúlyos nőként miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos nőként miért ennyire esélytelen az ismerkedés?

Figyelt kérdés
161 cm és 79 kg vagyok. Sajnos hormon és pajzsmirigyproblémáim vannak, gyógyszeresen kezelik, nagyon nehéz fogynom. Mozogni nem tudok most, mert műtötték pár hete a térdemet és rehabilitációra járok még. 30 körüli férfiak Tinderen totálisan levegőnek néznek, régebben komoly kapcsolatot szerettem volna, most már ott tartok, hogy egy egyéjszakással is beérném már, csak valaki nézne már rám nőként.

2021. ápr. 27. 14:20
1 2 3 4 5 6
 21/58 anonim ***** válasza:
100%

Minden alkattal lehet csinosan és előnyösen öltözni

Én alma alkat vagyok és nem jelent kihívást.

2021. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/58 A kérdező kommentje:
Ez a ruha borzalmasan ronda, már bocs. Amúgy hiába veszek fel hosszabb ruhát, nem tudnék benne sokáig lenni, mert összeérnek a combjaim és kidörzsölődik a lábam.
2021. ápr. 27. 16:18
 23/58 anonim ***** válasza:
100%

"Miért ilyen fontos a férfiak figyelme? Miért kapaszkodsz ebbe görcsösen?"

izé... ha az ember ismerkedni szeretne, elkerülhetetlen valamennyi figyelem a célközönség részéről.

2021. ápr. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/58 anonim ***** válasza:
100%

#22

Hát, akkor keress egy ruhát ami nem "borzalmasan ronda".

Arra van a biciklisnadrág vagy harisnya. Még a vékony barátnőim is vesznek szoknya alá.


A válaszom többi részére miért nem reagálsz?

Csak arra az ötletre vagy kérdésre reagálsz, amit kapásból el tudsz hajítani.

2021. ápr. 27. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/58 A kérdező kommentje:
Egy harisnyától ugyanúgy kidörzsölődik, biciklisnadrág meg nem való ilyen ruha alá. Mert szeretném már azt érezni, hogy valaki nem undorodik tőlem, vagy nem néz teljesen levegőnek. Ha te is ezt tapasztalnád, mint amit én, miközben mindenhonnan az ömlik rád, hogy a nőknek milyen könnyű dolga van ismerkedés terén, akkor talán megértenéd a problémám.
2021. ápr. 27. 16:30
 26/58 anonim ***** válasza:
100%

Oke van rajtad tulsuly de attol lehetsz vonzo, ez nem zarja ki egymast. Szerintem inkabb frusztralt vagy,vagy keseregsz mint itt es az baj.

Amugy meg nem biztos hogy a tinder a legjobb normalis kapcsolatot keresni. Az ilyen legyszi valaki rakja be tipus inkabb szanalmat ebreszt mint vagyat szerintem.

2021. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/58 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok 80 kiló, soha nem is voltam. Ma, ebben a percben, a saját 60 kilómmal a legnehezebb vagyok egész életemben. DE ez nem azt jelenti, hogy bombajól nézek ki, vagy nem voltak gondjaim az ismerkedéssel, a saját magam elfogadásával, és úgy tovább. Csak segíteni akarok. Nem tudod, hogy nekem milyen a szerelmi életem, vagy hogy van-e egyáltalán.


Egyébként a megfelelő nadrág nem látszik a szoknya alatt. A szoknya, ami neked jól áll, az bő. Derékban szűk, utána viszont bővül, és lehetőleg hosszú, mert utálod a combodat. Az is segít, ha puffos ujja van a ruhának, vagy fodros a válla. Attól a vállad szélesebbnek, a derekad keskenyebbnek tűnik.

2021. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/58 anonim ***** válasza:
100%

Ahoz először az kell hogy te se undorodj magadtól és elfogadd magad olyannak amilyen vagy, ha nem tudsz vagy akarsz változtatni

Nem várhatod el senkitől, hogy egy kívánatos nőt lássanak benned ha saját magadtól undorodsz

Ha férfi lennék jelen esetben én sem kezdenék veled annyira pesszimista a hozzáállásod

Nekem is össze érnek a combjaim, még sem dörzsöli ki a farmer vagy a harisnya.

Szoknyát én sem hordok de neked sem kell ha nem érzed magad komfortosan benne.

Mielőtt pasiznál Inkább tedd rendbe az önbecsülésed!

29/N

2021. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/58 A kérdező kommentje:
Írtam, hogy változtatni szeretnék a testalakatomon, ha rendbe jön a lábam, akkor szeretnék menni edzeni, illetve dietetikushoz is menni fogok, hogy rakjon össze egy étrendet, amivel fogyni tudok a betegségeim ellenére is. Minek hazudjak magamnak?? Ha belenézek a tükörbe, akkor egy elfolyt pacát látok, egy vonzó nő nem így néz ki, mint én. A kidörzsölődést sem kitalálom, nyáron főleg kellemetlen, nyilvánvalóan nem mindegy, hogy mennyire ér össze a lábad, az enyém nagyon.
2021. ápr. 27. 16:49
 30/58 A kérdező kommentje:
A hátam, vállaim elég szélesek önmagukban is, a puffos, fodros felsőkben még nagyobb darabnak tűnök, rettentő előnytelenek, próbaltam már ilyeneket ruhaboltban. A vádlimmal sem vagyok elégedett, apukám férfias, vastag vádliját örököltem.
2021. ápr. 27. 16:51
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!