Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlsúlyos nőként miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos nőként miért ennyire esélytelen az ismerkedés?

Figyelt kérdés
161 cm és 79 kg vagyok. Sajnos hormon és pajzsmirigyproblémáim vannak, gyógyszeresen kezelik, nagyon nehéz fogynom. Mozogni nem tudok most, mert műtötték pár hete a térdemet és rehabilitációra járok még. 30 körüli férfiak Tinderen totálisan levegőnek néznek, régebben komoly kapcsolatot szerettem volna, most már ott tartok, hogy egy egyéjszakással is beérném már, csak valaki nézne már rám nőként.

2021. ápr. 27. 14:20
1 2 3 4 5 6
 11/58 anonim ***** válasza:
24%

Minden kövér nőnek pajzsmirigy problémája van, ezt már ismerjük.


Amúgy én is attól fogytam le hogy napi két bögre levest ittam és mellette tekertem napi 300 kalóriát éhgyomorra. Szerintem pajzsmirigy ide vagy oda ettől te is lefogynál ha nagyon akarnál.

2021. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/58 anonim ***** válasza:
89%
#8 ilyenkor gondolkozok el, hogy vajon egy országban élünk? még sohasem voltam olyan közegben, ahol a 100 kg+ kategória akár csak fele olyan kapós lett volna, mint a vékony.
2021. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/58 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem csak nem vagy szerencsés a párkeresésben.

Rajtam legalább 30kg felesleg van külső szemmel ha nem több, bár hozzá teszem én így jól érzem magam a bőrömben.

Sosem volt problémám a társkereséssel

Volt bőven alkalmi kapcsolatom és komoly is.

Egyiknek sem azért lett vége mert engem dobtak hanem mert én nem akartam már tőlük semmit.

Én abszolút nem érzek semmilyen hátrányt.

Kapcsolataim jelentős része pedig neten főleg badoon alakult ki.

29/N

2021. ápr. 27. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/58 anonim ***** válasza:
90%

#11

Szánalmas vagy.

Lehetséges, hogy sokan hivatkoznak pajzsmirigy problémára, de igenis létező jelenség.

Anyukám is az, 163 cm és 84 kg, de ezt is úgy éri el, hogy annyit eszik egy nap, hogy csodálkozom nem hal éhen, emellett pedig rendszeresen edz és a munkahelyén is fizikai munkát végez.

Ha mondjuk ülőmunkát végezne és nem edzene rendszeresen, akkor valószínű, hogy sokkal több lenne, vagy normálisan érkezne, és csak ezeket csinálná.


Én is 163 cm vagyok, 55 kiló. Ez nem egy kifogás. És ennek is vannak fokozatai. Lehet valaki enyhébb pajzsmirigy problémával küzd, azért sikerül lefogynia teljesen normál súlyra.

2021. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/58 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem egyáltalán nem vagy túlsúlyos, ez még teljesen vállalható 😇
2021. ápr. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/58 A kérdező kommentje:
Orvosilag igazolt a pajzsmirigy alulműködésem, illetve a hormonproblémám, nem kitalálom, hogy ezzel takaródzzak. Komolyan egyesek akkor nyugodnának meg, ha a laborleleteimet is csatolnám a kérdéshez??
2021. ápr. 27. 15:21
 17/58 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz a hülyékkel, sajnos mindenhol ott vannak és beszólnak 🤷‍♂️
2021. ápr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/58 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!

Sajnos nem itt az a legnagyobb probléma, hogy hány kiló vagy, meg hány nem.

A legnagyobb probléma az, hogy az önképed /önértékelésed/ boldogságod /lelki egyensúlyod múlik azon, hogy egy férfi meg akar-e dugni vagy sem. Ha úgy érzed, nem vagy elég vonzó, akkor tegyél ellene. Nem csak a fogyás lehet opció. Csináltass egy olyan ruhát, amit rád szabtak, és bombázó vagy benne. Menj el fodrászhoz. Menj ki a természetbe, halgasd a madarakat, nézd a gyönyörű vadvirágokat. Olvass egy jó krimit, igyál egy tejeskávét, és üldögélj egy padon a következő meleg délután.

Élvezd az életet. Legyél hálás azért, amíg van.

Gondold végig, ha ma elütne egy autó, mi hiányozna az életedből? Írd le egy papírra. És aztán csoportosítsd Assisi Ferenc imája alapján. (Végtelen bölcsesség van benne. Nekem is sokat segített, pedig ateista vagyok.)

"Uram, adj türelmet,

Hogy elfogadjam amin nem tudok változtatni,

Adj bátorságot, hogy megváltoztassam,

Amit lehet, és adj bölcsességet,

Hogy a kettő között különbséget tudjak tenni."


Mert ez a lényeg. Az, hogy jöjjön egy férfi, és oda legyen érted, olyasvalami amit nem tudsz kontrollálni. Az életed többi részét kell annyira ráncba szedned, hogy érdemes legyen élni akkor is, ha a szerelem nem jön el. Keresd meg, mi az, amin tudsz változtatni.

2021. ápr. 27. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/58 A kérdező kommentje:
Nincs olyan ruha, ami eltakarná az összeérő combjaim, a nagy fenekem és a hasam. Nem tudok csinosan öltözködni, nem vehetek fel ég nyáron sem miniszoknyát, feszülős topot, strandon sem lehet bikinim, és még sorolhatnám miket nem. Kávénak a szagától is rosszul vagyok, természetbe szoktam járni, krimiket is olvasok. Nem tudok hálás lenni semmiért, ameddig a férfiak ilyen szinten levegőnek néznek. Akkor lehetnék boldog ebben a helyzetben, ha aszexuális lennék, de sajnos nem vagyok az.
2021. ápr. 27. 16:02
 20/58 anonim ***** válasza:
59%

Tessék, itt van egy gyönyörű ruha, takarja a lábat, a hasát és a feneket is. (Én is lent vagyok erősebb. Különben meg egy vastag comb kimondottan szexi tud lenni, nekem is az van és imádom.)

[link]


Ha a kávét nem szereted, akkor biztos szeretsz mást. Teát, gyümölcslevet, akármit. Nem a kávé a lényeg, az csak egy példa volt.


Erről van szó. Miért ilyen fontos a férfiak figyelme? Miért kapaszkodsz ebbe görcsösen?

2021. ápr. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!