Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlsúlyos nőként miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos nőként miért ennyire esélytelen az ismerkedés?

Figyelt kérdés
161 cm és 79 kg vagyok. Sajnos hormon és pajzsmirigyproblémáim vannak, gyógyszeresen kezelik, nagyon nehéz fogynom. Mozogni nem tudok most, mert műtötték pár hete a térdemet és rehabilitációra járok még. 30 körüli férfiak Tinderen totálisan levegőnek néznek, régebben komoly kapcsolatot szerettem volna, most már ott tartok, hogy egy egyéjszakással is beérném már, csak valaki nézne már rám nőként.

2021. ápr. 27. 14:20
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon fárasztó vagy..... 🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2021. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
100%

27 nekem pl pont a tapados szoknya all jol, homokora alkattal, szinten tulsullyal. Csak azeft irom mert te nem a kerdezovel vagy egy sulyban, nem kotekedni akarok.valoszinu az enyhen bo sem lenne rossz de nem probaltam meg. A hosszu egyenes szinten jol all. Mivell mellem is van boven pont a puffos nem all jol, hanem a vekonyabb pantos.

Szoval csak azt akarom mondani hogy probalkozassal egy csomo minden jol allhat, ami nem azt ki kell szorni a ruhatarbol. De ez minden alkatra igaz. nem kellene picsognia. De ugye nezhet ki akarmilyen jol, ha a fejeben az jár hogy ő ronda akkor nem lehet vele mit csinalni.

2021. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
64%
32 vagyok, ez massal is igy van cicam hogy ami nem all jol nem hordja. Probalkozzal
2021. ápr. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 A kérdező kommentje:
Ha fárasztalak, akkor egyszerűen ugord át a kérdésem, senki sem kötelez arra, hogy ide kommentelj. Tapadós cuccokból kibuggyanok, nevetséges hatást keltenek rajtam, valamint narancsbőrömet sem mutogatnám, ami a combomon is van, nem csak a fenekemen.
2021. ápr. 27. 16:55
 35/58 anonim ***** válasza:
100%

Minek írtad ki ezt a kérdést ha neked semmi sem jó? Mindenre van valami magyarázatod? Itt bárki írhat bármit

A Segítséget fel sem fogod, nem mérlegeled, át sem gondolod, csak magyarázkodsz, mentegetőzöl.

Ilyet én még nem láttam komolyan.

Keress egy pszichológust, rakd rendbe magad inkább.

2021. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
79%
34, anyagtol is fugg..ezert irtam h probald, de semmit nem akarsz megfogadni. Nekem mindegy, a te eleted toltsd rinyaval ha az neked jo.
2021. ápr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 A kérdező kommentje:
Miért probléma, ha leírom, hogy valami miért nem vált be? Nem magyarázkodom, leírom a tapasztalataimat. Ismeretlen embereknek miért is tenném? Semmilyen tapadós ruha nem áll jól nekem, hidd el próbáltam már nem egyféle anyagút, nem szeretném, hogy a hátam mögött kinevessenek a testalkatomhoz nem illő öltözködésem miatt.
2021. ápr. 27. 17:07
 38/58 anonim ***** válasza:
100%

#34

Egy tisztességes anyagon a narancsbőrnek nem szabad átlátszani. Az olcsó sz*r anyagból gyártott ruha elhiszem hogy rosszul áll.

2021. ápr. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
100%

#37

Jó, akkor mit szeretnél hallani?

2021. ápr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 anonim ***** válasza:
100%
38, na ez az ezt mondom en is..
2021. ápr. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!