Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Túlsúlyos nőként miért ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlsúlyos nőként miért ennyire esélytelen az ismerkedés?

Figyelt kérdés
161 cm és 79 kg vagyok. Sajnos hormon és pajzsmirigyproblémáim vannak, gyógyszeresen kezelik, nagyon nehéz fogynom. Mozogni nem tudok most, mert műtötték pár hete a térdemet és rehabilitációra járok még. 30 körüli férfiak Tinderen totálisan levegőnek néznek, régebben komoly kapcsolatot szerettem volna, most már ott tartok, hogy egy egyéjszakással is beérném már, csak valaki nézne már rám nőként.

2021. ápr. 27. 14:20
1 2 3 4 5 6
 1/58 anonim ***** válasza:
48%
Hát nem sok jóval tudlak bíztatni.
2021. ápr. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/58 anonim ***** válasza:
82%

Pedig itt gyakorin a 120 kg-s nők is azt szokták írni, hogy tolonganak értük a kigyúrt, sportos pasik is. Csak nem kamuztak?


Egyébként jó öltözködési stílussal, ápolt csinos megjelenéssel simán lehet párod, azért te annyira nem vagy kövér. Nálad nagyobb nőknek is szokott lenni pasija.

2021. ápr. 27. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/58 anonim ***** válasza:
62%
Miért az a gyanúm, hogy az összes akövérnőknemkelleneksenkinek kérdést te írod ki?
2021. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/58 A kérdező kommentje:
Első kérdésem ebben a kategóriában, rosszul gondolod.
2021. ápr. 27. 14:32
 5/58 anonim ***** válasza:
100%
Ez még tök vállalható
2021. ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/58 anonim ***** válasza:
90%

Valamit "rosszul" csinálhatsz, mert nem is vagy igazán telt és mégsem jönnek össze a dolgok... Én elég sok 100kg+-os nővel voltam már életemben, a többségüknek nem okozott gondot pasit fölszedni, sőt volt önbizalmuk. Arra gondolok, hogy esetleg az önbizalmadat kellene fejleszteni..

Ha van kedved beszélgetni, rám írhatsz.

Üdv,

29/F

2021. ápr. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/58 A kérdező kommentje:
Nos, teljesen objektíven tekintve is minimum 20 kg súlyfelesleg van rajtam, tehát elhízott vagyok.
2021. ápr. 27. 14:37
 8/58 anonim ***** válasza:
86%
Egyébként az a vicces, hogy a nagyon kövér (100 kg körül vagy fölötte) majdnem olyan kapós, mint a vékony. A hetven kilós nők meg csak pislognak, hogy vagy nem elég vékonyak, vagy nem elég kövérek ahhoz, hogy bejöjjenek a pasiknak. True story.
2021. ápr. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/58 anonim ***** válasza:
38%
Ez a sajnálkozó, szánakozó beszéd nagyon taszitó. Mindenre is van jól bejáratott közhelyes kifogásod, véletlenül sem szeretnél valóban tenni azért h lefogyj pedig millió lehetőség van rá.
2021. ápr. 27. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/58 A kérdező kommentje:
Ki mondta, hogy nem szeretnék tenni? Mihelyst rendbejön a műtött lábam, keresek egy személyi edzőt, hogy segítsen. Bármilyen hihetetlen nem zabálok kétpofára egész nap.
2021. ápr. 27. 14:45
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!