Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a csajozás?

Figyelt kérdés

Ez most inkább a lányoknak szól, a velem egykorúakhoz. Az a lényeg, hogy annyira nem megy a barátnőszerzés, nyilván velem van a gond.


Én sportosnak tartom magamat, fél éve Kyokushin karatézok, azelőtt egy hónapig thai box-oltam, de családnak nem tetszett az arcomon a pofonok,


és kondiba járok mellette, most kezdtem újra mármint. Én introvertált vagyok, szívás, de most az is szerintem bejátszik, hogy nehezen nyílok, de ha megnyílok


azért akkor azért jobb társaság vagyok. De a kinézetem se olyan jó, Szeptember végén meg Novemberben hármo visszautasításom volt. Egyiket leszólíottam, de


elment mellettem, szóval ennyit erről.A másik meg kibeszélt az osztályának, rólam volt szó, hogy leszólítottam meg visszautasított stb.



Hát belsőleg elég jó vagyok szerintem, sok hibám van, de kinek nincs. Ha kell küldök képet, hát sok reményt nem teszek hozzá, de az őszinte vélemény jó lenne.


UI: Egyszer ezt kiposztoltam már, csak a lányok nem válaszoltak :[



2021. ápr. 26. 07:56
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

És persze nem gondolkoztál el azon, hogy miért akartak megverni? Valóban érdekes. :D

De hát már adtunk tanácsot, hogy mi a gond sokkal korábban. :D

Egyébként nem azért hoztam fel, mert nincsenek érveim, virágszál, hanem mert okoskodsz, ami nem egyenlő az intelligenciával. Érveimből meg annyi van, hogy Dunát lehetne rekeszteni.

Amúgy pont, hogy nem köcsögöztelek le. Te kezdeted, majd megjegyeztem, hogy ezt a részt nem értem a szövegedben. Tanulj meg olvasni, mielőtt kötözködsz! :D

Hát, de te mondtad, hogy nem fogsz változtatni. Édes Istenem! Na, jól van. Veled is kár beszélgetni, mert oly sötét vagy, mint egy barlang éjjel.

A jó tanácsom: Változtass a kommunikációdon, mert így lesz még, aki meg akar majd verni és az önkritika igenis nem árt, ha egy sikertelen ember vagy.

Na, szia.

2021. ápr. 26. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
20-asnak pedig. Az időjárás-jelentésben szoktak jósolgatni meg a bazárokban a c*gányasszony max. Ha adatokra hivatkozunk az legyen statisztikailag igazolható, hogy valós képet mutasson.
2021. ápr. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 A kérdező kommentje:

#21


Jó, igazad van sok mindenben.


Ui: Tetszett a virágszál 😂

2021. ápr. 26. 17:13
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Figyelj, ha lenézed a nőket, ne csodálkozz, hogy elhajtanak a búsba.

Barátkozni sem olyanokkal szoktál, akiket sz.rba se veszel, nem?

2021. ápr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

#24


Persze, hogy nem. Amúgy én nem szokom lenézni őket hanem ők engem. Mindig jófej próbáltam lenni velük, csak valamiért nem tudom miért nem bírnak a lányok. Tényleg a stílusom, kommunikációm az, de azon kívül nem tudom, hogy el-e fogadnának engem.

2021. ápr. 26. 18:02
 26/26 A kérdező kommentje:
Mondjuk beszédhibám is van, szóval sajna hozzá tesz
2021. ápr. 26. 18:08
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!