Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a csajozás?

Figyelt kérdés

Ez most inkább a lányoknak szól, a velem egykorúakhoz. Az a lényeg, hogy annyira nem megy a barátnőszerzés, nyilván velem van a gond.


Én sportosnak tartom magamat, fél éve Kyokushin karatézok, azelőtt egy hónapig thai box-oltam, de családnak nem tetszett az arcomon a pofonok,


és kondiba járok mellette, most kezdtem újra mármint. Én introvertált vagyok, szívás, de most az is szerintem bejátszik, hogy nehezen nyílok, de ha megnyílok


azért akkor azért jobb társaság vagyok. De a kinézetem se olyan jó, Szeptember végén meg Novemberben hármo visszautasításom volt. Egyiket leszólíottam, de


elment mellettem, szóval ennyit erről.A másik meg kibeszélt az osztályának, rólam volt szó, hogy leszólítottam meg visszautasított stb.



Hát belsőleg elég jó vagyok szerintem, sok hibám van, de kinek nincs. Ha kell küldök képet, hát sok reményt nem teszek hozzá, de az őszinte vélemény jó lenne.


UI: Egyszer ezt kiposztoltam már, csak a lányok nem válaszoltak :[



2021. ápr. 26. 07:56
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
34%
4: Kan romák sokkal bénábban fogalmaznak nála, mégis simán csajoznak.
2021. ápr. 26. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
10%
Ne magadból indulj ki, kérdező! Neked számít a személyiség is, mert férfi vagy. A nők viszont csak külső alapján választanak párt.
2021. ápr. 26. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

12/12



Igaz, igaz

2021. ápr. 26. 13:09
 14/26 anonim ***** válasza:
79%
12-es egy újabb gyk harcos nyomorék, aki ledegradálja a nőket. Képzeld, az értelmes embereknek nemtől függetlenül is számít a személyiség.
2021. ápr. 26. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:

#14


A srácok ebben jobban engedékenyebbek, mint a lányok. Bár vannak kivételek

2021. ápr. 26. 13:13
 16/26 anonim ***** válasza:
79%

Honnan tudod? Minden férfit és nőt megkérdeztél? Nem? Akkor a minta nem reprezentatív, a hipotézised nem igazolható statisztikailag. Vagy legalább elég nagy és normál eloszlású kellene.

Egyébként gondoltál már rá, hogy a stílusod nem vonzza a nőket? :D

2021. ápr. 26. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:

#16


Nem hinném, hogy annyira “rossz” lenne a stílusom, mindig jófej voltam. Amúgy is nem fogok senki kedvéért se megváltozni szóval...

Három év magyar suliba elég volt nekem rájönni, hogy picit több kéne mind jópofiszni mindenkivel. Am nem láttad, hogy azt írtam, hogy vannak kivételek.

Hiába. Az lássa az ember amit látni akar, nem várom, hogy megértsd amúgy se ismerlek. 🤷‍♂️


UI: Ha ennyire “gáz” a stílusom akkor néhány lány miért jár olyannal aki köcsög? Élet kérdései mi

2021. ápr. 26. 15:42
 18/26 anonim ***** válasza:
79%

Hinni meg a templomban kell. Veled nem jön össze senki, nem nálam vannak gondok. Amúgy attól még, hogy te mit látsz egy dolog, de ez akkor sem jelenthető így ki, ha nincs egy bizonyításod rá konkrét adatokkal.

Akkor ne változz meg, csak ne sírj, hogy nem jön össze a csaj dolog! :D Végülis nem kell önkritikát gyakorolni, ugyan.

Én sem várom, hogy megértsd, nincs igazad, hiszen valószínűleg túl fiatal vagy és egy buborék világban élsz. Amúgy az nem lássa, hanem látja, ha már okoskodás megy, csináld jól! ;)

Te is köcsög vagy, vagy ezt most nem értem. Elméletileg meg mindenre van kereslet. Btw, nem nekem kell itt bizonygatnom, hogy általánosításokkal nem mész sokra.

2021. ápr. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:

#18


Hol is kezdjem...


A buboréktól kicsit elmosolyogtam mert azért voltak olyan emberek, hárman is akik megakartak engem verni, szóval ennyit arról.

Amúgy nem siránkozok, hanem tanácsod kértem mi a gond, a kettő nem ugyanaz.Amúgy az önkritika honnan jött xd? Komolyan azt hiszed, hogy én a lányokat okolom, hogy nem nagyon tudok becsajozni, téves.

A helyesírásról meg, akkor szokták felhozni, ha nem tudnak érvelni valamivel az emberek, szóval nem tudom, hogy az okoskodáshoz, hogy jön a a helyesírásom, de engedjük el. Az, hogy valaki idősebb még lehet ugyanolyan hülye, az érettség nem a korral jár, megjegyzendő. Az most leköcsögözöl nem nagyon érdekel, max ennyit tudok mondani, hogy nem te vagy az utolsó aki nem bír, és ezzel kész is vagyunk. Az, hogy nem "változtatok" magamon szintén téves sajna. Próbálom fejleszteni magamat, de ha valaki nem fogad el amilyen vagyok, mert azért az idők során változtam annyit, akkor nincs mit tenni.


Még annyit hozzátennék, hogy nem téged köcsögöztelek le xdd. Mindegy

2021. ápr. 26. 16:22
 20/26 anonim ***** válasza:
33%
#16 A közvélemény-kutatásokon sem kérdeznek meg minden embert, mégis meg tudják jósolni nagyjából a választások eredményét.
2021. ápr. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!