Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem megy a csajozás?

Figyelt kérdés

Ez most inkább a lányoknak szól, a velem egykorúakhoz. Az a lényeg, hogy annyira nem megy a barátnőszerzés, nyilván velem van a gond.


Én sportosnak tartom magamat, fél éve Kyokushin karatézok, azelőtt egy hónapig thai box-oltam, de családnak nem tetszett az arcomon a pofonok,


és kondiba járok mellette, most kezdtem újra mármint. Én introvertált vagyok, szívás, de most az is szerintem bejátszik, hogy nehezen nyílok, de ha megnyílok


azért akkor azért jobb társaság vagyok. De a kinézetem se olyan jó, Szeptember végén meg Novemberben hármo visszautasításom volt. Egyiket leszólíottam, de


elment mellettem, szóval ennyit erről.A másik meg kibeszélt az osztályának, rólam volt szó, hogy leszólítottam meg visszautasított stb.



Hát belsőleg elég jó vagyok szerintem, sok hibám van, de kinek nincs. Ha kell küldök képet, hát sok reményt nem teszek hozzá, de az őszinte vélemény jó lenne.


UI: Egyszer ezt kiposztoltam már, csak a lányok nem válaszoltak :[



2021. ápr. 26. 07:56
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Hű.. ezt fájt elolvasni, amennyire nem tudsz fogalmazni, de megértettem azért, hogy mit akarsz. Az, hogy valaki introvertált egy dolog, de arról nem nagyon írsz, hogy vannak-e barátaid, mész-e bármerre. Mit teszel azért, hogy legyen barátnőd. A sport önmagában nem elég. Irtó felszínes ez a van hibám, de kinek nincs szöveg, így a válaszok is felszínesek lesznek.
2021. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
88%

3 visszautasítàs még nem sok, főleg hogy ebből 1-et az utcàn szólítottàl le.

Olyan 10-nél màr elgondolkozhatsz rajta, hogy gond van-e a külsőddel.

2021. ápr. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
27%
Mert nem nézel ki jól, és mert introvertált vagy.
2021. ápr. 26. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
65%
Átjön h egy rakat szerencsétlenség vagy pusztán irásból.
2021. ápr. 26. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
18%

"De a kinézetem se olyan jó,":


Ez a gond, a többi hibád nem érdekelné a nőket.

2021. ápr. 26. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

4/5


Wow xdddd


Nem vagyok az. Vannak haverjaim, csak mivel én magyarba tanulok és Szlovákiába élek nem tudok nagyon velük találkozni. A fogalmazást haverjaim is mondták, hogy nem olyan jó, igyekszem, az, hogy introvertált vagyok arról még nem tehetek, a kinézetemen igyekszek változtatni, voltak pár lányok akiknek bejöttem amúgy. Az utcai szólítás meg olyan, hogy a csajjal egy suliba jártunk és megvártam még egyedül lesz. Az igaz, hogy három visszautasítás nem durva. A barátnő erőltetés meg nem hinném, hogy jó lenne. Aki szeret úgy elfogad ahogy vagyok.

2021. ápr. 26. 08:37
 7/26 A kérdező kommentje:

5/6


De érdekli, mert az osztályomba is van olyan csaj aki szép, de a személyisége nagyon rossz, pont ezért nem jönnék össze vele. A másik csajjal meg együtt karatézok, nem egy topmodell külsejű de a személyisége nagyon bejön nekem. Hagy ne mondjam milyen lányok az akik csak a kinézetre mennek...

2021. ápr. 26. 08:41
 8/26 anonim ***** válasza:
86%

Szia! 3 visszautasítás az semmi, és nőként azt mondom, ezeken a lecsapós megszólításokkal óvatosan, mert a legtöbb lány frászt kap, ha random odamegy hozzá valaki. Engem is pár napja megszólított az utcán egy fiú, őszintén szólva köpni nyelni nem tudtam, próbáltam eldönteni, hogy most apróért koldul, vagy a haverjaival volt valami fogadás, hogy hány nőt mer leszólítani egy óra alatt? Vagy mittomén... szóval érted...

Ha egyből letámadod a nőket, ahelyett, hogy előtte csak simán barátkoznál, egyéb szándék nélkül, akkor a legtöbb persze hogy elhajt.

2021. ápr. 26. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

8/8


Hát próbáltam beszélgetni vele, nem tudtam, nem írt vissza, akkor gondoltam magamban, ha már ha leszólítom és nem fogom érdekelni akkor hagyom a francba, és így is történt. Amúgy azt tudom, hogy először barátkozni kell a lányokkal nyilván, hogy megismert és, hogy van-e köztetek kémia. Ha van akkor másféle kapcsolatot is ki lehet hozni belőle. Most amit a lányok mondtak nekem az nem új amúgy, de gondoltam megkérdezem mert azért női szemmel más. Persze tiszteletben tartom a véleményüket

2021. ápr. 26. 08:48
 10/26 A kérdező kommentje:
Amúgy még kíváncsi vagyok a véleményekre. Jöhet bőven
2021. ápr. 26. 08:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!