Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csináltatok sok tetoválást...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csináltatok sok tetoválást és piercingeket, akkor lesz barátnőm?

Figyelt kérdés
Még sosem volt. Gondoltam ezekkel felkelteném a figyelmüket.

2021. ápr. 24. 12:29
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
77%
Pénzkidobás
2021. ápr. 24. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
47%
Nem, a legtöbb barátnőmnek ezek kifejezetten taszító dolgok. Én is legfeljebb egy-két kicsi, normális helyen lévő és ízléses tetoválást néznék el, de piercinget már nem.
2021. ápr. 24. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Ezért felesleges. Csak tetoválások vagy piercingek miatt senkinek sem fogsz tetszeni és egy csomó ember pedig emiatt azonnal ki fog zárni. Ha neked tetszenek, te így érzed jól magad, akkor hajrá, de mások miatt ne, mert baromság és pont fordítva fog elsülni mint szeretnéd.
2021. ápr. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
41%
Legyen fültágítód, ha behal a beszélgetés, lehet célbadobálni sósmogyival. Vagy farokkarikád...a kulccsomóját van, hogy otthon felejti az ember, de olyat még nem látott senki, hogy valaki elhagyta a f.@t....
2021. ápr. 24. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
89%
Nekem van tetoválásom és piercingem is, de így látatlanban megmondom, hogy kivarrva-kilyuggatva se kellenél 😊
2021. ápr. 24. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
86%
Azon a pénzen vegyél pár jó ruhát, órát, vágass normális hajt,...
2021. ápr. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne.
2021. ápr. 24. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
84%

röhögni fogsz, de egy csomó nő utálja.


Amúgy milyen nőt akarsz? Akinek van? Mert akkor nem gond. Akinek nincs? Az lehet kifogásolja majd.

2021. ápr. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%

Ha vagy már annyi idős, hogy csináltathatsz tetoválást, akkor kéne hogy tudd, hogy a társkeresés, és az emberi érzelmek úgy általában jóval összetettebbek annál, mint hogy itt bárki barátnőt igérjen neked.


Megjegyzem egy életre megváltoztatni a tested csak azért, hogy legyen egy barátnőd elég elkeseredett húzás.

2021. ápr. 24. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

9- az XD


Nekem nincs, nem szeretnék. Nem ítélem el, egy csomó jól tud kinézni.


Viszont kaptam már meg nőtől, hogy csak tetkósokkal áll szóba. De ahogy írtad, az az ember olyan is.

2021. ápr. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!