Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Ha egy férfi nem nyűgöz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Ha egy férfi nem nyűgöz le benneteket teljesen az első randin minden szempontból, akkor esélytelen, hogy akarjatok 2. randit? Muszáj a tökéletes választásnak tűnni már az 1. randin?

Figyelt kérdés
2021. ápr. 25. 21:29
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
19! Erre meg annyit mondok, hogy ha mindenki az álompasit/álomnőt várná úgy az emberek kb. 3-5%-a lenne párkapcsolatban. Hány de hány ronda nő vagy éppen kétmázsás zsírdisznó fickónak van barátnője. Most komolyan szerintetek ők a "tökéletesek" a másiknak?
2021. ápr. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
Nem az, hogy lenyűgöz, de fogjon meg benne valami. Legyen kémia, egy jó beszélgetés. Kerüljünk "egy hullámhosszra". Én akivel már az elején nem tudok, azzal később sem, bőven van tapasztalatom. Akivel most ismerkedem ő gyakorlatilag 100%-ban megfelel az elképzeléseimnek. Ha nagyon szigorú akarok lenni, akkor legyen 98%, mert picit alacsonyabb, mint az álomképeimben, de így sem kisebb, mint én, tehát végső soron teljesültek a kívánságaim, így lehet szinte tökéletesnek mondani. A teljes tökéletességben nem hiszünk, mert azzá csak válsz a másik számára, de nagyon-nagyon közel állhat valaki az elképzeléseinkhez. Úgy mondanám "számomra legmegfelelőbb".
2021. ápr. 26. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
90%
22! Te egy kicsit őszintébb vagy magaddal mint a többiek itt.
2021. ápr. 26. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
23, igyekszem realista lenni, bár valahol mind szubjektívek vagyunk. :) Az élet nagy kérdései, amikről szoktunk filozofálni a párjelölttel.
2021. ápr. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

De nem tudjátok felfogni, hogy nem álompasit várunk? A számomra tökéletes nyilván nem tökéletes objektíve. Például külsőre én nem vagyok válogatós. A volt férjem 165 centi magas férfi, görbe fogsorral, kezelhetetlen göndör hajjal. Nem egy férfiszépség, de nekem tökéletes volt, mert a külső egyetlen aspektus csak és nem is a legfontosabb. Közösek voltak a céljaink, össze illettünk. Vonzott, izgatott, imádtam az illatát, a mosolyát. Lehetett volna magasabb? Persze, de kit érdekelt. Lehetett volna jóképűbb? Igen. Lehetett volna gazdagabb? Határozottan igen, mert nem volt semmije sem 32 évesen, bár nem lakott otthon, fenntartott egy albérletet, meg volt egy 10 éves lepukkant autója, ennyi. Érdekelt ez engem? Nem. Hatalmas szerelem volt, nem megalkuvás. 12 évig voltunk együtt és nem azért mert nem jött jobb.

Szóval nem arról van szó, hogy valami elérhetetlen elvárás rendszernek kell megfelelnie az illetőnek, de ha nem vonz engem, ha nem kelti fel az érdeklődésemet, ha nem izgatja a fantáziámat, akkor nincs értelme tovább húzni. Az meg, hogy összeillünk-e már a levelezésből kiderül nagyjából, tehát el sem megyek randizni, ha nem. De értelmetlenül görgetni randikon keresztül, hogy hátha másodjára, harmadjára megtetszik, értelmetlen.

Amúgy vicces, hogy azért is mi vagyunk szidva, ha nem vagyunk egyenesek és nem szakítjuk meg az ismerkedést egyetlen randi után ha nem kell a másik, meg azért is mi vagyunk szidva ha nem vagyunk határozottak és randizgatunk az illetővel majd meglátjuk alapon.

2021. ápr. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
57%

25! Gyakorlatilag azt mondod, amit én, csak nem mered kimondani, hogy ez egy kegyes hazugság. Már írtam a másik válaszolónak is, hogy a vitátok nem velem van, hanem magatokkal. Én tudom, hogy hazudunk egymásnak, csak mivel szeretjük a másiakt így ennyi belefér.


üdv. 15. válaszoló

2021. ápr. 26. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
55%

Mit támadok? Azt mondom, ha már felvetsz egy elméletet, akkor bizonyítsd is, ez nem nagy kérés. (És nem is bizonyítás, amit leírtál.)


Igen, olyat képzeltem el, mint ő. Külsőre nekem elég széles a skála, de belsőre nagyon specifikus vagyok. Pont ezt írtad, ha nem 10/10-es a pasi, akkor mehet, amerre lát.


60% stimmel? Azzal nem is barátkozom munkahelyen, akivel 60% stimmel, az nagyon kevés.


Tudom, mit csinálsz amúgy, és istenien csinálod. A normális válaszomat hisztérikusnak állítod be, hogy ideges legyek, és ami rád igaz, azzal megvádolsz engem, hogy ha visszadobom, úgy tűnjön, hogy csak kapálózok. Megemelem a kalapom, mesterien csinálod.


Még egyszer: nem azt mondom, hogy nincsenek kalap kaka kapcsolatok megalkuvásokra épülve. Rengeteg ilyen van. De kategorikusan kijelenteni, hogy mindegyik ilyen, mert a Nyuszkó hebeg-habog, kicsit kognitív disszonancia szagú.

2021. ápr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Az igen, a lepontozó hadjárat látom itt járt és kioffolta a válaszom. :D Na, mindegy. Kapja be mindenki. :T Ty very much
2021. ápr. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!