Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Sikerült terasznyitás alatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sikerült terasznyitás alatt valakit összeszedni?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 25. 19:42
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
74%

"hanem mert ki akartak menni a szabadba, emberek között lenni"


ezt eddig is tudtad. Lábad van, hova menni lehetett eddig is. Vagy a kocsmázás az neked a szabadban való levegőzés?


Nézz utána az "önbíráskodás" szónak plz

2021. ápr. 26. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
77%
Önbíráskpdás pl. az, ha odamegyek hozzád a teraszra és jól kipofozlak. Ha itt leírjuk a véleményünket, az nem önbíráskodás. Kérdező, te valami alja, buta, primitív csicska lehetsz.
2021. ápr. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:
Megtennéd, mi? Odamennél azt pofoznál.... csak nem süllyedsz le, mi? - Milyen jogon alkotsz vélemnényt, fotozgatsz, videokrol nem közszereplőkröl? A legundoritobbak akik odajöttek fotozni, videozni a "tömegbe" aztán kiposztolták és szörnyülködtek.
2021. ápr. 26. 13:05
 24/32 anonim ***** válasza:
miért, mit csináljanak? Jaaaj a janika éppen felszed egy nőt maszk nélkül, nem bírd a popóján ülni, emberek menjetek a tömegbe mint a janika juhuuu
2021. ápr. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:
Házmesterkedj akkor tovább
2021. ápr. 26. 13:12
 26/32 A kérdező kommentje:
Én vasárnap megettem egy nyamvadt hamburgert, a haverjaimmal, sütött a nap, élveztük, 1,5 méternél messzebb volt a másik asztal. Összefutottunk egy haveri társasággal, akivel együtt nem akartunk max 10 fős engedélyezett házibulin egy panelben összezsúfolodni. Nem illegál partiba mentünk. Nem gondoltam volna, hogy másnap ezért kipézéznek és a társadalom ellensége leszek, amiért egyesek kipofoznának legszívesebben a helyről.
2021. ápr. 26. 13:16
 27/32 anonim ***** válasza:
74%
ne mártírkodjál már:D
2021. ápr. 26. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Covidot szedtek össze sokan, és nem tudom, miért provokálsz.
2021. ápr. 26. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
55%

hanem mert ki akartak menni a szabadba, emberek között lenni... és fiatalként uram bocsánat bebaszni. - ezt eddig is BÁRMIKOR megtehették. ;)


Az meg marha ciki, hogy olyan szóval dobálózól, amiről fingod nincs :D

2021. ápr. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
*dobálózol
2021. ápr. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!