Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos érthető dolog vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos érthető dolog vagy szemét önző dolog hogy örülök annak ha egy vonzó csinos pár szenved a párkapcsolatban vagy csúnya dolgok miatt vége lesz a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Talán az igazságérzetem miatt érzek örömöt amikor vonzó csinos pár szenved a párkapcsolatban, ugyanis szerintem igazságtalan dolog az az életben az, hogy csupán genetika miatt, nagyon vékony testalkatú vagyok és nagyon alacsony férfi, sokkal sikertenebn vagyok a társkeresésben és talán sosem lesz vonzó barátnőm amilyet én szeretnék, közben meg egy jó genetikával megáldott ember boldog párkapcsolatban lehet olyannal akivel vonzók is egymásnak ,ezt nagyon igazságtalannak érzem, valószínűleg ezért fog el öröm amikor a csinos kolléganőim sírnak vagy szenvednek a párkapcsolatban, esetleg megcsalják őket, ugyanis ilyenkor kicsit igazságosnak érzem az életet...
ma 10:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%
Egészségedre.
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
80%
Te se a külsőd miatt vagy egyedül.
ma 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Mekkora féreg vagy! Nem azért nincs senkid, mert rosszak a külső adottságaid... Arrol nem beszélve, hogy szidod ezeket a nőket, mert felszines szemoontok alapjan válogatnak, miközben te, ugyanugy szép, vékony, csinos, jól kinéző nőt akarsz, mert "olyat képzeltel el"
ma 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%
Eléggé moslék személyiségre vall a kérdésed! Emlékeztetsz egy munkatársamra. Kövér tapasztalatlan pasas, melós...aztán pont a covid ideje volt. Drukkolt hogy terjedjen és minnél több ember haljon meg! Meg világháborút akart hogy haljon meg az emberiség 80%a, mert ha ő kővérsége, udnoritó felfogása meg a 300 ezres fizetése miatt nem lesz soha csaja, akkor senkinek ne legyen!!! :D
ma 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

3. Nyilván mindenki a csinos vonzó nők után vonzódik ez szerintem teljesen természetes csak az élet baromi igazságtalan mert valakinek megadatik hogy vonzó párja legyen valakinek meg nem...


És az fel sem merül benned hogy talán a külsőm miatt vált ilyenné a személyiségem ,mert baromi sok visszautasítást kaptam, próbálkoztam és egyszerűen mindenki visszautasított és a személyiségem itt tarzolt nagyon ugyanis a környezeti hatások igenis befolyásolják a személyiségetet ez pszichológiai tény

ma 11:02
 6/17 anonim ***** válasza:
87%
Van, akinek nem való pár.
ma 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
4. Azért ne hasonlítsuk a kövérséget az alacsonysághoz köverséggel lehet mit tenni mert a legkövérebbek is le tudnak fogyni, magassággal semmit nem tudsz kezdeni...
ma 11:04
 8/17 anonim ***** válasza:
19%

7

Nem, kepzeld el, én nem tudok. Igaz probalkozom. Most vendégeskedtem a szent jános korhazban egy hetet, mert a nem evestől, gyomor problémáim vannak. (Elájultam a nem evestől) és ha megdoglok, sem megyek.80 kg alá. És kapaszkodj meg, 5 napig infuziot reggeliztem/ebédeztem/vacsoráztam, és egyetlen egy!!!!!! kg sem ment le!


"Nyilván mindenki a csinos vonzó nők után vonzódik ez szerintem teljesen természetes csak az élet baromi igazságtalan mert valakinek"


- Igen, ahogy a nők is vonzó férfiak irán vonzódnak. Vagy az nem természetes?

ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
15%
Én akkor nem tartom szemétségnek az ilyen típusú kárörvendést, amikor pl. van egy csaj, aki engem passzol és összejön egy diszf*sszal, aki bántalmazza. Ilyenkor valahogy mindig beugrik az a mostanság divatos szöveg, hogy „az ő teste, ő élete”, egye meg, amit főzött. 😂
ma 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

Igen, ahogy a nők is vonzó férfiak irán vonzódnak. Vagy az nem természetes?


Pontosan ezért igazságtalan az élet mert nem minden ember egyformán vonzó

ma 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!