Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Jogos érthető dolog vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos érthető dolog vagy szemét önző dolog hogy örülök annak ha egy vonzó csinos pár szenved a párkapcsolatban vagy csúnya dolgok miatt vége lesz a kapcsolatnak?

Figyelt kérdés
Talán az igazságérzetem miatt érzek örömöt amikor vonzó csinos pár szenved a párkapcsolatban, ugyanis szerintem igazságtalan dolog az az életben az, hogy csupán genetika miatt, nagyon vékony testalkatú vagyok és nagyon alacsony férfi, sokkal sikertenebn vagyok a társkeresésben és talán sosem lesz vonzó barátnőm amilyet én szeretnék, közben meg egy jó genetikával megáldott ember boldog párkapcsolatban lehet olyannal akivel vonzók is egymásnak ,ezt nagyon igazságtalannak érzem, valószínűleg ezért fog el öröm amikor a csinos kolléganőim sírnak vagy szenvednek a párkapcsolatban, esetleg megcsalják őket, ugyanis ilyenkor kicsit igazságosnak érzem az életet...
ma 10:42
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80%

"Nyilván mindenki a csinos vonzó nők után vonzódik ez szerintem teljesen természetes csak az élet baromi igazságtalan mert valakinek megadatik hogy vonzó párja legyen valakinek meg nem..."


Nalad nagy gondok vannak. Te elvarnad a szep not, de te nem vagy tul vonzo kulsore, emiatt teged fogadjanak el. Elarulom neked, nem mindenki ugy szuletik, hogy alapbol minden tokeletes rajta. Csak hat mindenert meg kellene dolgozni, foglalkozni vele, nem sirankozni es karorvendeni masokon. Azon nem gondolkodtal meg el, hogy nem csak elonytelen kulseju, hanem lusta is vagy? Egy izmos pasi peldaul nem izmosan szuletik, hanem dolgozik rajta sokat. Tobb orat edz, dietazik. Sok alacsonyabb ismerosom peldaul edzoterembe jar, hogy ennyivel tobb elonye legyen a noknel, es eleg soknak sikerult is😌 de hat ha igy folytatod, ha valaha not is fogsz, ezzel a szemelyiseggel el fogod uldozni magad mellol, mert ugye kulso megfog, belso megtart... :)

ma 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
91%
Van 160 cm magas pasi ismerősöm, aki edz, izmos, terembe jár, szedületes a humora, és fogyaszthato a személyisége. Jobbnál jobb csajok szállnak ki az autojábol.. Na errol ennyit.
ma 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
90%

De te magad is leirtad, hogy mindenkinek mas a vonzo.

Szoval ami nrked vonzo, masnak nem biztos, hogy az es forditva. Es igen, szerintem is ronda dolog karorvendeni. Ha te nem tehetsz rola, hogy “csunya” vagy, o miert hibas azert, mert szep?

ma 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
12. Igen csak emellé jön még egy csúnya nőies arcszerkezet is
ma 11:46
 15/17 anonim ***** válasza:
83%
És hogy sikeredtél ilyenre? Jóképű apától és meseszép anyától? Mert ők valahogy összejöttek. Talán annyit vártak el amennyit ők is nyújtani tudtak. Te vágynál a tökéletesre a semmiért cserébe. Ha sportolnál legalább, de még csak azt sem. Arrafelé haladsz, hogy az előnytelen külső, romlott belső után lassan jelentkeznek a betegségek is a gonosz érzelmeid miatt. Te tudod...
ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
85%
Imádom az ilyen kedves embereket hogyha neki nem sikerül semmi akkor másnak se. Egyébként időnként újra és újra felteszed ezt a kérdést, de akárhogy siránkozol, sosem lesz tőle jobb az életed. Talán azért írogatsz ide, hogy valaki megszánjon már vagy kérjen képet rólad, dehát ilyen felfogással a kutya nem kívàncsi rád, és ezt meg is lehet érteni. Dehát ez van. :)
ma 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
76%

Veled komoly bajok vannak. Oké, van egy vélemenyed erről a témáról de ez baromira nem egészséges.


És amúgy neked mitől jobb azért mert nekik rossz? Veled akkor sem kezdene ha nem találna mást akkor sem. Persze a gondolatmenetedböl kiindulva.

ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!