Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lehet ez, hogy lefekszem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ez, hogy lefekszem egy pasival és utána is idegennek érzem?

Figyelt kérdés

Tehát az, mert nemrég ismerem, de mégis idegen, habár lefeküdtem vele, a szex is ok volt, mondhatni jó, sikerült kielégüljek egyszer.

Semmi pozitív érzésem iránta nincs. Negatív se. Látom ő is mézes szavakat mond, ami mögött nincs semmi, így szeret úgy szeret, ilyen rövid idő alatt nem szerethet, tehát hazudik.

Nagy mézi mázi semmi. Gondolja, ezt szeretném hallani, hulyenek lát. Többször tisztáztam ezt vele, de folytatja.

Még volt ilyen kapcsolatom ahol így éreztem.

Huszonévesen nagyon mélyen tudtam szeretni, ragaszkodni. Nem tudom mi történt.

Válogatni nincs nagyon honnan, másokat, jobbakat, nagy szerelmeket.


ma 12:53
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
48 éves vagyok, ez kimaradt
ma 12:53
 2/15 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván a pasi olyan. Van akivel mar elso napzol azt erzi az ember mintha mindig is iymerték volna egymast másnak meg köze nem lesz az eletedhez se soha.


Ez pasifüggő. Vki ért a nőkhöz, eltalálja a gyenge pontjaikat lelkitárs minden tud lenni egyből univerzális pasi, valaki meg csak b.szni tud es semmi mást nem plusszol.

ma 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
52%
Akkor megtartod dugópajtinak. Ezek szerint neked is csak az kell, különben nem feküdtél volna le vele érzelmek nélkül. Átlag nő fordítva szokta, előbb vannak érzelmek, utána a többi. Nem a szextől lesznek érzelmek, akkor minden prosti szerelmes lenne az összes aktus után.
ma 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Sose feküdtem le érzelmek nélkül, gondoltam kipróbálom, 48 évesen hadd tudjam. Arra meg úgyis hiába vártam volna, hogy valaki a semmiből szerelmesen rámkopogtat
ma 13:02
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
Vmi incel es megalkudni akarsz.
ma 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
45%

Mert előbb meg kell ismerni, aztán szexelni. Az érzelmek nem abból jönnek, hogy dugtok vagy sem.

Ő meg nyilván nyomatja a rizsát, hisz odaadod magad neki könnyen.

ma 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
48 évesen ilyen ostobának lenni...
ma 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha szerelemre vágysz akkor miért szexelsz nélküle? Nem értem komolyan. Lehet ő érez irántad és egyáltalán nem hazudik csak mivel te nem érzed ugyanazt így rá fogod.
ma 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
48 évesen hol talaljon ram a szerelem?
ma 13:47
 10/15 anonim ***** válasza:
Hát én mindig tudtam, hogy ez nem így megy. Előbb szerelem, aztán szex.
ma 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!