Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy közösségben, ha tetszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy közösségben, ha tetszik egy lány, akkor minél hamarabb kezdeményezni kell, vagy lehet kivárni kicsit?

Figyelt kérdés
Járok egy tánckurzusra és van egy lány, aki tetszene, látásból már ismerjük egymást egy ideje, de most lett egy olyan helyszín, ahová rendszeresebben járunk mindketten. Egyik este is beszéltem vele valamennyit, de többen is voltunk a társaságban, nem kértem el külön a kontaktját, gondoltam úgyis jön legközelebb is. Igazából tudom a nevét, szóval bejelölhetném ismerősnek, de gondoltam előtte azért beszélgetnék vele privátban is kicsit, lássam mennyire vevő rám és utána próbálnék valami randit vagy hasonlót kezdeményezni. Csak a mai világban nekem úgy tűnik mindent olyan gyorsan kell.

ma 09:28
 1/6 anonim ***** válasza:
92%
Igen, beszélj vele, hívd el randira, ha ennyire bejön. félre lehet hívni bárkit bármikor... ne mindenki előtt hívd el, persze 😃 de beszélgetni meg a társaságát keresni lehet táncika közben is.
ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%

semmit nem KELL. Ha ennyire így gondolkozol, bele se kezd.


Szerintem inkább arra gondolj, hogy milyen kényelmetlenséget okozhatsz neki, ha nem jössz be neki, de te már jelölgeted, meg írogatnál neki, őt meg totál hidegen hagyod.


Szerintem először beszélgess vele többet élőben, ne nyomulj rá rögtön.


Mivel egy közösségről van szó, vállald be, hogyha elutasít a nő, neked ki kell kilépned a csoportból. Szóval ennek megfelelően cselekedj...

ma 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Szerintem nem lenne világvége, ha bejelölném és nemet mondana meg ez nem egy olyan nagyon szoros közösség, mindig jönnek újak, mennek el mások, csak van egy keménymag.

Inkább az van, hogy tényleg szeretem felépíteni mielőtt valakit randira hívok, hogy beszélgessünk előtte, online térben is, ha látom, hogy szűkszavúan válaszol vagy nem kérdez vissza, akkor látom, hogy nyilván nincs sok értelme.

ma 09:50
 4/6 anonim ***** válasza:
57%
Oké drágám, akkor ne tedd fel a kérdést, akkor jelölgess, nyomulj jelek nélkül. Akkor minek tetted fel a kérdést.
ma 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy picit nem árt azért beszélgetni, egy szinte idegennel minek menjek randizni? :D Nem kell a fél életeteket megosztani egymással, de nekem minimum annyi kell, hogy valamennyit azért beszélgessünk előtte, legyen egy kb képem az illetőről, hogy talán nem időpazarlás rászánni a privát szabadidőmet is.
ma 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Kénytelen vagy minél előbb kezdeményezni, ha akarsz is tőle valamit. Férfiként nincs B terv, arra ne várj, hogy majd csaj kezdeményezzen. Eddig se tette.

Ha viszont nem lépsz időben, akkor csak növeled az esélyét, hogy majd valaki más fog rá lecsapni, ami nem fog neked jólesni. Ha meg a próbálkozás ellenére nem jössz be neki, akkor legalább annál előbb kiderül, annál előbb tovább tudsz lépni.

ma 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!