Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell egy nőnek “jelezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy nőnek “jelezni”, ha tetszik neki egy férfi?

Figyelt kérdés
Sajnálom, ha bugyuta kérdés, de tényleg szívesen olvasnék ötleteket nőktől is és férfiaktól is. Kissé szégyenlős vagyok, ha tetszik valaki, szóval ha egy férfi jelre vár nálam, bajban van😄szeretnék ezen változtatni. Nem akarok se rámenős, se manipulatív lenni, se zsebkendőt elejteni… a szemkontaktuson és a mosolyon túl még mit vesztek jelnek férfiak? (Vagy mit tesztek nők?) Mi az ami egyértelmű, de nem túl sok? Főleg ismeretleneknél.

aug. 2. 19:08
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
43%
Ha megsimogatja a nő a péniszem. Nekem ez egyértelmű jel, másból nem nagyon értek, eddig összesen egyszer volt ilyen velem. 33f
aug. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
58%
A szemkontaktuson és a mosolyon túl nem kell más.
aug. 2. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
94%
#2 Napjainkban kell, ez nem elég. Ennyi alapján még nem kezdeményeznek. De lehet, hogy csak én vagyok rendkívül csúnya... Bár valamiért a Kérdező is feltette ezt a kérdést. Talán ő is úgy tapasztalhatta, hogy ennyi kevés.
aug. 2. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Odamész és megmondod hogy tetszik neked.
aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
78%
Szájával.... kinyitja, és asszertíven kommunikálja a vonzódást
aug. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
94%
Sajnos manapság nem megy mashogy csak szavakjal. Az a baj ezekkel a jelekkel hogy rengeteg félreertés adodik belőle,tapasztalat.
aug. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
83%

a baj az, hogy egy férfi, aki tetszik 1 nőnek, az tetszik még 6873956723895762 darab másiknak is.

És az ilyen pali gyakorlatilag el van veszve a mosolygó, kacérkodó nők tengerében.

Neki az az új, ha egy nő mufurc vele.


tapasztalat....

aug. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Én elő szoktam venni a flörtöt, mint eszközt,de csak finoman adagolva, nem nyomulósan.

Minden annak szàmít, amivel dicséred a pasit vagy arra utálsz, mennyire szívesen làtod/töltesz időt vele kettesben.

aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Utalsz...🤣
aug. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:

Jaj, a péniszsimogatást vizualizáltam, hozzá egy bánatos férfi arcot🙈 őszintén, egy idegennel a buszon, vagy egy parkban a szemkontaktus és a mosoly is nehéz… de tényleg van, amikor ismerősök vagytok, csillog a szemed ha meglátod és elpirulsz, de a haveroknak előbb esik le…

Az odamész és megmondod nagyon direkt szerintem. Nehéz helyzet, amikor így odajön egy idegen és döntés elé állít..

Köszönöm az elgondolkodtató válaszokat, várok még, hátha..

aug. 3. 01:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!