Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell egy nőnek “jelezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy nőnek “jelezni”, ha tetszik neki egy férfi?

Figyelt kérdés
Sajnálom, ha bugyuta kérdés, de tényleg szívesen olvasnék ötleteket nőktől is és férfiaktól is. Kissé szégyenlős vagyok, ha tetszik valaki, szóval ha egy férfi jelre vár nálam, bajban van😄szeretnék ezen változtatni. Nem akarok se rámenős, se manipulatív lenni, se zsebkendőt elejteni… a szemkontaktuson és a mosolyon túl még mit vesztek jelnek férfiak? (Vagy mit tesztek nők?) Mi az ami egyértelmű, de nem túl sok? Főleg ismeretleneknél.

aug. 2. 19:08
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

#14-es,#18-as kommentelőnek.


Szerintem sem elég csak mosolyogni, meg kedvesnek lenni több okból sem. Sok pasi hiába normális nem fog ilyenre mozdulni, mert vagy nem dekóder, azaz szóból ért, vagy azért nem, mert már többször "vetődött árnyékra" és már nem kér az ilyen kellemetlen szituációkból. Lásd #13, #16, #17 hozzászólásokat.


A célravezetőbb szerintem inkább a kettő kombinációja. Nonverbális és verbális kommunikáció együttese.

aug. 6. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, és verbálisan szerinted mi lehet jó?

Kérdezőt idézve: "Mi az ami egyértelmű, de nem túl sok? Főleg ismeretleneknél."

Nekem is az a tapasztalatom, hogy a szemkontaktus és mosoly nem elég. Lehet, "régen" az volt, napjainkban már biztosan nem. De akkor mit mondj? Főleg, ha azzal az ismeretlennel nem is nagyon adódik olyan beszélgetős helyzet.

aug. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%

#22-es


Közhely, amit mondok, de a szituáció adja magát sok esetben.


Pl: Bevásárlásnál látsz egy pasit. Nézegeti mondjuk a szószokat. Odamész, nézegeted te is a szószokat, megkérdezed tőle hogy kóstolta-e már az adott terméket, mi a véleménye róla, mert te még nem próbáltad, hátha ő meg igen. Innét már csak egy ugrás, hogy a főzésre terelődjön a téma, és közben lehet mosolyogni, szemezni.


Nyilván vannak olyan helyzetek, amik nem kedveznek a kommunikációnak, de azért ez a kevesebb.

aug. 6. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

#22

Segítséget kérsz.

Lehetőleg valami olyan dologban, ami kicsit átlátszó, hogy tudnád magadtól is.

Egy rutinosabb pasi leveszi, hogy ezzel tulajdonképpen beszélgetést kezdeményeztél, ha meg nem, akkor megmutatja, hogy hogy működik a fénymásoló vagy a kávégép és megy a dolgára.

aug. 6. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!