Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan kell egy nőnek “jelezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell egy nőnek “jelezni”, ha tetszik neki egy férfi?

Figyelt kérdés
Sajnálom, ha bugyuta kérdés, de tényleg szívesen olvasnék ötleteket nőktől is és férfiaktól is. Kissé szégyenlős vagyok, ha tetszik valaki, szóval ha egy férfi jelre vár nálam, bajban van😄szeretnék ezen változtatni. Nem akarok se rámenős, se manipulatív lenni, se zsebkendőt elejteni… a szemkontaktuson és a mosolyon túl még mit vesztek jelnek férfiak? (Vagy mit tesztek nők?) Mi az ami egyértelmű, de nem túl sok? Főleg ismeretleneknél.

aug. 2. 19:08
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
28%
Ha idegen akkor felejtsd el..
aug. 3. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
80%
Szemkontaktus mosoly finoman hozza erek ilyenek
aug. 3. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen ismeretlennek az utcán: Nagyjából semmit ezeken kívül.

Ha már ismered: Hívd el valahová kettesben (nem kell feltétlen randira gondolni, elég ha egyetemen pl.: "Láttam neked jól megy a xy tárgy, segítenél benne valamelyik délután?")

Aztán alakul. De a legjobb az egyenes beszéd, én ezt a "küldtem a jelet mert háromszor mosolyogtam és négyszer fordult a jobb oldali kislábujjam felé miközben pontosan kétszer túrtam a hajam" dolgokat soha nem értettem, észre sem vettem. Szóból értek, mint legtöbbünk.

aug. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
49%

Normális felnőtt férfiak tudják, hogy a mosoly és a szemkontaktus, esetleg ránézel, lenézel, majd újra rá mosolyogva, az a vonzalom jele.


Persze nem megy mindenkinél, aki nem vonzódik hozzád, nem fogja figyelni, épp hova nézel. Így, ha szép vagy, kb mindenki figyelni fog néha-néha, hogy ránézel-e, mosolyogsz-e, ha meg nem.. hát akkor esélyes, hogy elutasítana, azért nem figyel téged, nem keltetted fel az érdeklődését. Ne érj hozzá véletlen és pláne ne öld meg az egészet, hogy odaállsz és bevallod a dolgot, mert ha nem tetszel neki, nagyon kínos lesz, ha meg tetszel neki azt fogja hinni, valami bajod van, vagy épp túl domináns vagy. Az ilyeneket csak betegek szeretik, vagy, aki szexre megy, neki aztán tökkönnnyű lenne, bevárja ki akar vele csak szexelni.. Az elején az izgalom adja a varázst, nem kell színt vallani, pláne nem random.


Legyél csinos, nézz rájuk, kapd el a pillantásod, nézz rájuk, mosolyogj, és amelyik elég tökös, az úgyis odamegy. Amelyik meg nem, azzal nem hagytál ki semmit. Engem sokszor meg szoktak szólítani(még úgy is, hogyha nem tetszenek nekem:D)

aug. 3. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
77%
Hát ha utcán idegen, akkor szólítson le, kérdezzen valamit. Egyik haverommal régebben sétáltam a városban, srác csak öltönyben volt, de odajött egy csaj hozzánk elkérni a telefonszámát. Az nekem nagyon bejött, így kellene másnak is.
aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
85%
14. Tudod hányszor jartam úgy hogy pont "csak" annyit csinált a csaj amit írtál. Majd kiderült hogy jaaa hát ő nem ugy gondolta ahogy én
aug. 3. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
87%

Egy mosoly nem elég, sokan mosolyognak a másikra különböző okok miatt.


Arra várhatsz míg ezért odamegy valaki.


A legegyértelműbb, ha valahogy szóba elegyedsz vele, akárcsak valami eligazítással kapcsolatban is.


A többire várhatsz,. aztán 1 hónap múlva azt látod, hogy másnak fogja a kezét.

aug. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
25%

16, 17.. azért a legtöbben észreveszik, mikor milyen indokból mosolyognak.. lesütött szem, elnézés, pár másodperces szemkontaktus. Auti beütés kell, vagy nagyadag alkohol, hogy ne tudj különbséget tenni, mikor jössz be valakinek. A saját példámon tudom, hogy sokan leveszik helyesen, páran meg csak megpróbálják, hátha, és próbálnak nem létező nyomokat keresni/bemagyarázni maguknak. Mint a nem kellesz eléggében, ugyanígy van férfiaknál is, aki nem veszi le rendesen, vagy csak próbálkozik, hátha.. de egyébként az ember tudni fogja, érezni fogja, ha kell a másiknak. Amennyiben egészséges.


Kérdezni valamit jó ötlet, de ehhez már hatalmas bátorság kell, mert ez már nyomulás, amíg a másik csak jelzés. Ha jelzésre nem reagál, én nem kezdenék a másikkal.

aug. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
18: és akkor mi van, ha valaki bejön valakinek? Rám ne mosolyogjon meg nézzen a csaj, mert idiótának és gyávának fogom gondolni. Jöjjön oda, szedjen fel. Legyen belevaló csaj. Aki erre nem képes, azért nem is kár, legyen akár milyen jó csaj.
aug. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
63%
A másik meg, hogy a lányok 95%-ának hiába jön be egy férfi elsőre, mint ahogy én is tapasztalom, találnak valami vonzót, aztán 5 mp. alatt ahogy néznek találnak hirtelen 5 nem vonzó dolgot rajtad és el is felejtenek. Vagy 10 méterről jajj de jó pasi gondolják, aztán 1 méterről meg már undorodnak tőled. Ezért is kevés, ha csak mosolyog vagy néz, sőt zavaró.
aug. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!