Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, hogy ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ha egy nőnek tetszik egy férfi, akkor nem veszi fel vele a szemkontaktust (mondjuk utcán egymás mellett elhaladva), hanem direkt (és viszonylag egyértelműen, feltűnően) ellenkező irányba néz?

Figyelt kérdés
Valamelyik kérdésnél egy lány kérdezett és alább mintegy mellékesen azt írta, ha tetszik neki valaki, inkább ignorálja (szemkontaktus, beszélgetés lehetőségekor). Nem mondom, hogy gyakran, de velem konkrétan már történt olyan, hogy egy üzletben egy hölgy soha nem köszönt (nem köszön igazán ma sem), de egyszer egyértelműen értésemre adta tetszését. Átlagos vagyok, de elég atletikus alkatú és kedves is. Szóval azért rám lehetne nézni. De mégis gyakran jól elfordítják a fejüket, főleg a csinosabbak. Ha már mondtam példát, olyan is volt, hogy az utca két oldalán sétáltam én meg a lány és kb. 20 méterre elhagyva egymást egyszerre nézttünk vissza egymásra. Szóval ilyenek. Ez nehéz ügy így...

2020. jún. 29. 23:13
A kérdező szavazást indított:
elfordulok, ha tetszik egy (ismeretlen) férfi
szemkontaktust tartok, ha tetszik
helyzete válogatja, mit teszek
ezen a kérdésen még sosem gondolkodtam
28 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%

"de egyszer egyértelműen értésemre adta tetszését."


Ezt fejtsd már ki jobban...

2020. jún. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Bármi lehet...
2020. jún. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
A nők nagyon szeretnek cicázni a férfiakkal, direkt nem néznek rá aki tetszik, aztán távolabbról meg szemeznek. De embere válogatja, nem mindenkinél van így.
2020. jún. 29. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Úgy adta értésemre, hogy megkérdezte, olyan későn végzek-e a munkával (mikor 9 körül mentem be,de még azért bőven nem zártak), közben mosolygott, mintha jóban lennénk. Holott sosem köszönt vissza, pedig minden dolgozónak szoktam, ha épp vásárolok vagy egyáltalán. Azt gondoltam, kifejezetten nem bír. Aztán elkezdett szóba elegyedni. Én nem erőltettem, mert bár egész csinosnak tartom, de nem igazán az esetem (túl alacsony és olyan kislányos alkatú, de harmincas lehet). Szóval fura tapasztalat volt. Olyan szaktársam is volt, aki mielőtt megismert, úgy nézett rám, mint egy darab sz*rra, de aztán folyton mellettem üldögélt szakesten. Hú, annyi ilyen példa van... persze, általában nincs alkalmam megismerni azokat, akik inkább az utca másik felét kezdik pásztázni.
2020. jún. 29. 23:32
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szoktam szemkontaktust felvenni csak nagyon ritkan birom tartani pláne ha tetszik valaki. Volt egyszer már hogy probaltak velem szemezni de kacagva elmenekultem mert olyan erzes volt mikor csikizo szandekkal probalkozna a masik pedig nagyon mosolyogva szeretetteljesen nezett mondjuk en is vidám voltam nagyon. A tekintet cuki volt de nagyon csikizo erzes volt, pedig csak a szemembe nezett. Elkacagtam magam es elmenekultem szó nélkül. Jot kacagtam egesz nap rajta mert vicces volt szerintem ahogy elmenekultem.Csak ha mar jol ismerek valakit akkor megy csak, es ha már bízok. De nem jellemző rám a szem legeltetés.
2020. jún. 29. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lehet igen, én is ilyen vagyok.(Lehet, az a kérdező lány is én voltam😀). De ez így nekem fura. Ha mondjuk nem köszönnék vissza(ilyet amúgy akkor se tennék, ha tetszik, mert az illem azt diktálja, nem vagyok bunkó), szóval akkor biztos nem is kezdemenyéznek beszélgetést nála, mivel ahhoz sokkal több bátorság kell, mint egy köszönéshez. Ebben a szituban inkább azt tudom el képzelni, hogy a, bunkó, ezért nem köszön, de amúgy bejössz neki, b, taktikázik, azért nem köszön, hogy észrevedd, vagyis direkt máshogy viselkedik, mint mások.
2020. jún. 29. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
54%
Elutasítja az adott férfit,nem veszi fel vele a szemkontaktust ez ennyit tesz. Nem is értelek benneteket, hogy mit kreáltatok ebből össze ilyen ostobaságokat..
2020. jún. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
88%

Létezik ilyen, de ez nagyon helyzetfüggő. Nekem ha tetszik valaki, akkor felveszem a szemkontaktust és nyitott vagyok.


Viszont olyan esetekben, mikor nagyon tetszik valaki, de tudom, hogy semmi értelmes viszony nem jöhet létre kettőnk között, akkor kerülöm a szemkontaktust, meg mindent, ami érdeklődésre utal. Például:nagyon tetszett egy férfi, valahogy mindig összefutottunk, messziről néztük egymást. Akkor még nem tudtam, róla semmit. Aztán úgy hozta az élet, hogy párszor muszáj volt beszélnünk, láttam a rajta, hogy én is tetszem neki. Akkor megtudtam, hogy házas és kisgyereke van. Onnantól kezdve szándékosan rá sem néztem, kerültem. Soha nem kezdeményeztünk egymásnál, mindketten pont ugyanolyan furán viselkedünk egymással azóta is. Ja, egyébként a messziről egymás bámulása az megmaradt, annyi a maximum kontakt köztünk.

2020. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Egyetlen, amit megtanultam, hogy ha a nő akar valamit, akkor nagyon balféknek kell lenni, hogy ne essen le a férfinek. Ettől még vannak ilyen férfiak, de ez a "későn végzel" utána meg a szemkontaktus kerülés és még a köszönés ignorálása is arra enged következtetni, hogy eszébe jutott, miután feltette a kérdést, hogy "hoppá, ez félreérthető volt, úgy hangozhatott, mintha akarna valamit, közben meg bottal sem piszkálna meg..." Most meg minden nonverbális módon próbálja közölni, hátha felfogod, hogy offos.


Tipikus esete, mikor a suhogónadrágos gettócigány behuppan a jó csaj mellé a buszon, a csaj meg bedugja a fülhallgatót, felhúzza a csuklyát (ha van neki) és percekig kifelé néz az ablakon, hogy már-már beáll a nyaka, ha meg megbökdösi a csávó is a lehető legszűkszavúbban próbál meg reagálni, félig udvariasan, félve attól, hogy ha elutasító, akkor lehet, hogy megszurkálja, de mindent megtesz azért, hogy nagyon egyoldalúnak tűnjön a beszélgetés. Normális emberek ilyenkor fogják fel, hogy valami nagyon nem oké és tovább állnak.


Ezért van annyi "introvertált srác vagyok, nem tudok beszélgetni a lányokkal" ember, aki a megfelelő társaságban szófosógéppé változik és a férfiak meg inkább fordítva érzékelik, hogy "too much" az ember.


Vannak nagyon visszahúzódó lányok meg pszichiátriai esetek is, de többségében ha egy nőnek szimpatikus vagy, akkor ő fog bedobni olyan szövegeket, amikhez tudsz majd kapcsolódni. Ha azt érzed, hogy lezár, pár szóval válaszol, akkor ki akar hátrálni a beszélgetésből, de mivel mondjuk bolti eladó, te meg a vevő(jelölt), így nem bunkózhat, hogy menj már a gechibe.

2020. jún. 29. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
93%

Nekem olyan volt, hogy nagyon tetszett, de kerultem egy jo ideig. Aztan amikor meg szoba allt velem a ferfi, nem birt a szemembe nezni :)))

Tehat mindenkinel maskepp nyilvanul meg... en kerultem a tarsasagat, de kerestem a szemkontaktust...O meg abszalut nem mert a szemembe nezni

2020. jún. 29. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!