Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik, hogy ha egy nőnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik, hogy ha egy nőnek tetszik egy férfi, akkor nem veszi fel vele a szemkontaktust (mondjuk utcán egymás mellett elhaladva), hanem direkt (és viszonylag egyértelműen, feltűnően) ellenkező irányba néz?

Figyelt kérdés
Valamelyik kérdésnél egy lány kérdezett és alább mintegy mellékesen azt írta, ha tetszik neki valaki, inkább ignorálja (szemkontaktus, beszélgetés lehetőségekor). Nem mondom, hogy gyakran, de velem konkrétan már történt olyan, hogy egy üzletben egy hölgy soha nem köszönt (nem köszön igazán ma sem), de egyszer egyértelműen értésemre adta tetszését. Átlagos vagyok, de elég atletikus alkatú és kedves is. Szóval azért rám lehetne nézni. De mégis gyakran jól elfordítják a fejüket, főleg a csinosabbak. Ha már mondtam példát, olyan is volt, hogy az utca két oldalán sétáltam én meg a lány és kb. 20 méterre elhagyva egymást egyszerre nézttünk vissza egymásra. Szóval ilyenek. Ez nehéz ügy így...

2020. jún. 29. 23:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
87%
Bar a kerdesed arra vonatkozik hogy akkor is ha a pasi nem szemkontaktal. Nem nem szoktam. Ugy altalaba a szemezest se nagyon bírom ahogy írtam ha cuki kb. akkor mp-ig. Az ignoralas ram is jellemzo ezek osztonos vedekezesek sok mindent nem tud az ember a masikrol osztonos reakciok csak. De ha tolem kb. 1 meterre ugy nez mint a shrekből a macska nézéssel egyszer volt ilyen tapasztalatom anmyira cuki volt hogy a csikizős érzés miatt elmenekültem és kb ha 10 mp-ig tudtam odanézni. Ahhoz nagyon relaxaltnak kell lennem hogy sikeruljon. Akkor csikiző effektus volt nálam akkor tapasztaltam ezt először a lábaim maguktól mentek kb. Mint egy erdekes vadallatka akire cukin mosolyognak. Szóval nem direkt menekültem el, de ha eszembe jut most is kacaghatnékom van annyira cuki volt a jelenet. De ez csak közelebről van így ha észreveszem mert nem jellemző rám mint írtam én nem nagyon szoktam szemkontaktust tartani senkivel aki fusztral ott morcos a fejem. De a morcos fej nem mindig a masiknak szol na erre szoktak mondani hogy na erre varrjal gombot ha tudsz nehez kitalalni nalam hogy tetszik vagy sem szinte biztos vagyok benne hogy sokan tevednenek ez ugyben. Csak ha beszélgetek de az nem olyan szituáció. Vagy ha fáradt vagy morcos vagyok olyankor aztán gyönyörü látvány lehet de az nem garancia tetszésre se, de nem is készpénz hogy nem tetszik vagy kozombos. Na az a nézés lutri. Olyankor átlagban ha morcosan nézek elofordult hogy fájt a hasam vagy nem értek helyzeteket akkor is elofordul.
2020. jún. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%
Sima szorongás miatt nem tudok az emberek szemébe nézni hosszan, idegenekébe pláne nem. Az még megy, hogy beszélgetés közben odapillantsak, de az nem, hogy konkrétan ez legyen a "kommunikáció" egyetlen eszköze. Az életben nem "szemeztem" még senkivel, azzal sem, aki egyébként tetszett volna. Sokan tetszenek ránézésre, de ennyi alapján soha nem csinálnék semmi olyat, amivel ezt a tudomásukra hozom. Ha kiderül, hogy oké, hogy jóképű és velem szemben ül a buszon, de egyébként 9542 éves kapcsolata van gyerekekkel, akkor csak én szívom meg.
2020. jún. 30. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
91%
Létezhet. Én szinte mindig így csinálom, mert tudom, hogy úgyis esélytelen. Amikor nem látja sem ő, sem más, akkor persze legeltetem rajta a szemem, de nagyon ügyelek rá, hogy ne derüljön ki, hogy ő tetszik nekem. Mindig kerülöm a szemkontaktust, ha lehet, a köszönést is, nem akarok a piruló arcommal és csillogó szemeimmel (ezeket nem tudom kontrollálni) beégni, szánalmassá válni... Tudom, hol a helyem.
2020. jún. 30. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
93%
Igen, sőt, ez az általános. Ha egy nőnek tetszik egy férfi, akkor ügyel arra, hogy semmilyen észrevehető formában ne mutassa ki.
2020. jún. 30. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Köszi, igazán hasznos válaszok!
2020. jún. 30. 09:56
 16/18 anonim ***** válasza:
93%

Én az utcán sosem bámulok bele a szembejövők arcába, mindig lenézek/félrenézek, egyszerűen bunkóságnak érzem megbámulni az embereket.

Ha tényleg nagyon bejön az illető, akkor előfordul, hogy ránézek. De tényleg csak ha nagyon bejön.

Szóval ha bejön valaki, akkor valószínűbb, hogy ránézek, mint hogy nem nézek rá.

2020. jún. 30. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Én is a másik intim zónáját tartom tiszteletbe, nagy többségébe ezért nem nézek a másik szemébe, meg én alapból nem tudok szemezni random szimpatikussal, pláne ha jó kedvem van, akkor elkacagom magam és érdekes lenne az egész, ha elkezdenék ott random kacagni.

Ha fáradt vagyok vagy nyűgös akkor nem probléma, de ki vágyik egy póker arcú szemre :D.

2020. jún. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Életem egyik legnagyobb szerelmére soha nem mertem ránézni, pedig 7 évig jártunk egy gyülekezetbe, heti 3-4 alkalommal biztos találkoztunk. Max. a cipőjét mertem megbámulni. De ha száz ember is volt a teremben, én mindig pontosan tudtam, hol van. És még így se mertem ránézni. Ő ugyanígy kerülte a tekintetemet, szóval szerelmünk kölcsönös volt.:) Még 20 évvel később is visszatérő álmom volt, hogy lehorgasztott fejjel elmegy mellettem és nem néz rám...nem néz rám...Majdnem belehaltam.
2020. szept. 19. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!