Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nőnek tetszik egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nőnek tetszik egy férfi, a csaj pontosan a szemembe néz vagy félre, lefelé, máshová? Pasiknál ez fordítva van? Ha egy nő tetszik nekik, a pasas pontosan a nő szemébe néz, hosszasan? Vagy ez hogy van?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 21. 07:10
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha bárkivel beszélek, akkor a szemébe, illetve picit a

szemei fölé nézek. Ez nálam alap. Ha az illető másfelé

néz, ebből az jöhet le, hogy nem egyenes ember. Persze

egy nő lesütheti a szemét, elpirulhat, stb, ez még nem

jelenti az előző megerősítését, viszont ha egyáltalán

nem képes a másik szemébe nézni, ott már gond van.

2017. ápr. 21. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudhatod. Van olyan nő, aki direkt úgy csinál, mintha tetszenél neki, pusztán szívatásból. Van olyan nő is, aki minden erejével titkolja, hogy tetszel neki. Nagyon ritka az olyan nő, aki őszinte ezzel kapcsolatban. Az elmondható, hogy minél kevésbé tűnik úgy, hogy tetszel egy nőnek, annál valószínűbb, hogy tetszel neki, de ez sem biztos.
2017. ápr. 21. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem annyira tetszik egy férfi, hogyha találkozom vele, akkor kerülöm a szemkontaktust nehogy rájöjjön, hogy megveszek érte. Persze beszéd közben ránézek.
2017. ápr. 21. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én nőként ha tetszik egy pasi akkor a szemébe nézek majd lepillantok a földre, mert zavarba jövök.

Pasiknál általában az az általános, hogy ha tetszel keresi a tekinteted és ha elkapja akkor mélyen a szemedbe néz, ami beszélgetés közben mosollyal párosul, de ha félénkebb a pasi, vagy esetleg titkolni akarja a szimpátiáját, akkor elnéz oldalra és/vagy a földre, de utána a szemedbe néz.

2017. ápr. 21. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel képtelen vagyok 1-2 másodpercnél tovább szemkontaktust tartani, nekem szinte fizikai fájdalmat okoz, ha valakinek hosszan kell a szemébe néznem (persze megvannak a trükkjeim, hogy úgy tűnjön), úgyhogy ebből nem hiszem hogy sok következtetést lehetne levonni.
2017. ápr. 21. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!