Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, most őszintén, nézitek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, most őszintén, nézitek hosszasan egy lány szemeit, ha az nem tetszik nektek?

Figyelt kérdés
Nézitek a lány szemét, ha az nem tetszik, vagy mi másért nézitek? Tudom, hülye kérdés és gyerekes is, de lényszi normális válaszokat, köszi.:)
2010. nov. 30. 18:30
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Őszintén igen. Én csak akkor nézem hosszasan egy lány szemét ha tettszik nekem.
2010. nov. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Moszuke ***** válasza:
100%

ha nem tetszik valaki akkor nem nézek rá.. max egy pillantás erejéig..


azért nézem mert kegyetlenül tetszik.

2010. nov. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
69%
magamnak tetszem, és a frizurámat igazítom meg a csajok szemében
2010. nov. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
35%
Ha nagyon ronda, vagy nagyon igénytelen vagy ilyesmi, akkor is nézem hosszabban, de csak azért, hogy szörnyülködjek, hogy ilyen lány is van. :D
2010. nov. 30. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
azért, hogy szörnyülködj?azt hittem a fiúk ilyenekkel nem foglalkoznak, hanem csak a szép lányokra koncentrálnak...
2010. nov. 30. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Régen mikor sokkal félénkebb fiu voltam akkor nemmertem a lány szemébe nézni aki tetszik.

de most már...

a lényeg h én csak olyanokkal szoktam szemezni akik tetszenek

2010. nov. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Én igen. Minden lányra nézek hosszasan, mosolygok rá, akár tetszik, akár nem. Ennek az az oka, hogy azt akarom, hogy mindenkinek tetszek, még ha az a legrondább lány is:D

Ezért volt az, hogy az ezelőtti sulimban mindenki meg volt róla győződve, hogy a dagadt csajba vagyok szerelmes.

2010. nov. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

a többség szerintem csak arra bámul sokat aki tetszik. én is ilyen vagyok.


16/f

2010. nov. 30. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén megmondom, hogy olyat aki NEM tetszik olyannak nem nézek a szemébe percekig.
2010. nov. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Tegyünk különbséget! A szemeket a szemész orvos nézi. A fiúk nem a lányok szemét nézik, hanem a szeméBE néznek.

És azért, mert (ezt a sz.ar dumát figyeld) "a szem a lélek tükre"!

Am. meg igaz :)

2010. nov. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!