Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet az oka, hogyha rámnéz, rámmosolyog egy nő aki tetszik akkor nem tudom felvenni a szemkontaktust, inkább elnézek gyorsan?

Figyelt kérdés

Sokszor előfordul. Pl ma is beszálltam egy liftbe és egy nagyon csinos csaj előre köszönt nekem és utána még beszélgetésbe is kezdett volna. Amikor köszönt rámmosolyogva, azonnal lefelé néztem ösztönösen, nem volt merszem vele felvenni a szemkontaktust. Amikor utána hozzámszólt, zavaromban nem tudtam mit mondani csak “ühüm”, aztán a liftb kiszállva még el is ejtettem a kulcsaimat. Nem ismerem a csajt, ő se engem, idegen helyen voltam ahol eddig sose. Gyakran van ilyen, mosolygások, köszönések .....


Mi lehet erre a megoldás? Jó prémium kategóriás 2 éves autóm van (tökmindegy, nem csajozni vettem, le is van sötétítve), jó állásom jó fizetéssel, saját lakás. Gondolom önbizalom kérdés, de sose gondoltam úgy hogy egy embert a tárgyai határoznak meg és attól valaki. Én többre becsülök olyat aki segít önzetlenül másokon mint aki bármilyen kemény munkával is egy sluszkulcsot tud felmutatni.


2018. márc. 18. 02:02
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Zavarba jössz. :) És evolúciósan is van bennünk egy amolyan gát, hogy nehezünkre esik a szemkontaktust fenntartani 6 másodpercnél tovább. A többség már 2-nél elkapja a tekintetét. Egyszerűen, mert provokatívnak érezzük, erősebbnek, mintha valaki a nevünkön szólítana.


A kocsidat meg a lakásodat speciel leszarom, de azt tudom tanácsolni, hogy kezdj el számolni magadban. Kísérletezz bárkivel a környezetedben, vagy bárhol, hogy igenis elszámolsz 4-5-6-ig lassan, miközben a szemébe nézel. Biztosan nem fog menni eleinte, vagy belemosolyogsz/belepirulsz. De egy idő után tök jó lesz, csak nem szokta a paraszt a szántást. :D

2018. márc. 18. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"Jó prémium kategóriás 2 éves autóm van..."


Kezd fájni a fejem már ettől, de komolyan.

2018. márc. 18. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
58%
Kicsit proli az #1 es fogalmazása de tök igaza van. Én is ezt tenném.
2018. márc. 18. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nagyon félénk, önbizalomhiányos lehetsz, nem tudom, így hogy lehet valaha is nője valakinek. Még én se vagyok ilyen, és nekem még nem volt.
2018. márc. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha nem megy nem kell erőltetni, még lehetsz pap vagy egy boldog remete, mint én. :D 39/f
2018. márc. 18. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én simán tartom a szemkontaktust bárkivel, de ilyen gyerekes játékokba nem megyek már bele. Aki felnőttnek érzi magát és akar valamit a másiktól, az menjen oda. :)
2018. márc. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!