Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha keresi a lány a szemkontakt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha keresi a lány a szemkontaktust, akkor tetszek neki vagy nem jelent ez semmit?

Figyelt kérdés

2013. máj. 23. 15:49
 1/9 anonim ***** válasza:
Az azt jelenti, hogy ki kell derítened és odamenni hozzá és beszélgetni.
2013. máj. 23. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez nem jelent semmit. Velem már olyan szép csajok is szemeztk, hogy csak na. De én alacsony, csúnya fiú vagyok, szóval nyílván cssak elbambultak, ha te is ronda vagy, akkor akár még azért is nézhettek, mert olyan kiugróan ronda vagy. ÉN neandervölgyi származék vagyok, azoknak volt ilyen durva arcszerkezete, mint ami nekem van.
2013. máj. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát nem vagyok bűn ronda, de túl szép sem, szóval az átlagos,közepes kategóriába sorolom magam/sorolnak engem.
2013. máj. 23. 15:56
 4/9 anonim ***** válasza:
én mindenkivel keresem, tartom a szemkontaktust, ez még önmagában semmit nem jelent.
2013. máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Hát személye válogatja. Én például nem szemezek olyannal, aki nem tetszik. Nálam a szemkontaktus felvétele azt jelenti: "bejössz bébi" :D De nem tudom, hogy ez másnál mit jelent. :D
2013. máj. 25. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Többször, amikor elmentek egymás mellett, találkoztok, keresi a szemkontaktust,szemedbe néz és nem csak rád, szemeztek, akkor tetszel neki.
2013. máj. 25. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Többször is a szemembe nézett, amikor jobbra ment és felé fordultam, aztán amikor meg balra ment a folyosón és felé fordultam, akkor újra a szemembe nézett, persze nem úgy forogtam utána, mint valami gyökér idióta.
2013. máj. 25. 10:48
 8/9 anonim válasza:
Biztos tetszel neki, arra vár hogy lépj ;)
2013. máj. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Ha többször kapod rajta, hogy néz téged, és amikor észleli, hogy észlelted, és elkapja a fejét, vagy tán még el is mosolyodik, akkor egyértelmű, hogy bejössz neki.

Egyéb esetben elbambult csak.

:)

2013. jún. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!