Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elcsábítani egy introvertált srácot? Munkatársról van szó. Nagyon tetszik, de senkivel nem beszélget, nekem nagyot köszön és észrevettem, hogy titokban sokszor néz. Hogyan tudnék kezdeményezni, hogy ne riasszam el?

Figyelt kérdés

szept. 3. 19:20
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%
Beszélgetsz vele és ha felenged majd ő kezd ki veled.
szept. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
91%
Ha tetszel neki nem fog elriadni. Meg az intró nem azt jelenti hogy antiszoc. :D
szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
12%
Jó hülye vagy! Egy életképtelent akarsz magad mellé, majd jössz vissza sírni hogy évek óta együtt vagyunk, de egy nagy rakás szerencsétlenség, hány meg hány évet b...tál el mellette! Miért nem keresel egy normálisat?! Tudom, a könnyebb út.... de a jó nem kell. Inkább a megvezethető biztos szar.... Tipikus!
szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
78%

#3


Te miről beszélsz? Az introvertráltság mióta betegség?

szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
85%

Én is nagyon introvertált vagyok. Néha kicsit menj oda beszélgetni vele, de egyszerre ne sokat.

Az introvertáltakat hamar kifárasztja a beszélgetés!


Vagy jelöld be facebook-on és ott írj rá.

szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
31%

Beszélgess vele aztán pár alkalom alatt hogy lezsibbaszt majd ágondolod ezt újra hogy akarsz e tőle tényleg vmit..


Én nem egyszer jártam már ugy hogy feloldottam "magányos farkasokat" aztán kiderült róluk jo sok minden ami gáz.(pl full depressziós az egyik, aztán meloban átveri az embereket, kamu munkát csinál, öltözködni se tud, aztán egoista is, empátiaérzek sincs, nem ért semmihez ami a szocializáciot vagy ffi-nő kontexteket érinti, tiszta égő ahogy van. Akik zárkózottak az nem véletlen van.)

szept. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
34%
Jaj mert irtó jó az amikor valaki mindenkivel le áll beszélgetni aki az útjába kerül, de a háta mögött kibeszéli, lenézi. Sőt az extrónak ugyanúgy igaz kevés barátja van mint egy intrónak mert hiába szeret ismerkedni, a középpontban lenni attól még megválogatja ugyanúgy, hogy kit enged magához közel.
szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
96%
Beszélgess vele a többi meg majd kiderül. Max csak haverok lesztek.
szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
86%
Mondjuk az introvertált szokott beszélgetni munkahelyen azért másokkal, max nem ő a társaság középpontja, az introvertáltság pont nem azt jelenti, hogy emberkerülő aszociális, aki egész nap kussol. szóval nem biztos, hogy amit a hármas ír, az nagyon távol áll a valóságtól. Ezek a mindenkit nagy ívben kerülő emberek általában problémásak hosszútávon.
szept. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
44%

Osztom azok véleményét, akik óva intenek ettől a kapcsolattól. Én intorvertált vagyok, de ettől még hozzászólok emberekhez, beszélgetek mindenkivel, vannak barátaim, csak szeretek egyedül lenni, és kerülöm a társasági összejöveteleket.

Az, amit leírtál, nem szimplán introvertált, sokkal valószínűbb, hogy elkerülő. Azoktól meg az ég óvjon.

szept. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!