Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet elcsábítani egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet elcsábítani egy introvertált srácot? Munkatársról van szó. Nagyon tetszik, de senkivel nem beszélget, nekem nagyot köszön és észrevettem, hogy titokban sokszor néz. Hogyan tudnék kezdeményezni, hogy ne riasszam el?

Figyelt kérdés

szept. 3. 19:20
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
62%

Mert az nem opció, hogy különösebben nincs jóban senkivel a munkahelyen akikkel egy légtérben dolgozik. Hanem biztos mentális beteg. Szerintem hívjunknrá rendőrt egyből 😂

A felszínes, érdektelen small talkot meg szerintem mindenki utálja, csak vannak annyira beszariak a kirekesztéstől, hogy nem merik ezt felvállani.

szept. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
11# Teljesen normális beszélgetéseket szoktunk folytatni kollégákkal, nem csak felszínes small talkot, persze van olyan is. Csak a mélyebb témák általában a small talkos időszak után jönnek. Le kell tudni a “felesleges” köröket, kétlem, hogy a többség kapcsolatai úgy indultak volna, hogy “Szia, Szilvi vagyok, tegnap óta dolgozom itt, te mit gondolsz, a gyerekeket kell-e testi fenyítéssel nevelni vagy sem? Esetleg szoktál Jungot olvasni?” vagy mittomén.😃 Az egyik legjobb barátnőm, akivel a legkomolyabb mély témákon szoktunk elmélkedni is kolléga volt sok éve, és a legelső beszélgetéseink valahol a “sok a meló?” és a “mennék már haza” szintjén mozogtak.
szept. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
100%

Én is hasonló helyzetben voltam. Egyszer elkezdtem beszélni semleges, munkahelyi témáról (ki mikor megy szabira) a szünetben.

Aztán így lassan alakult, mindig beszéltünk 2-3 mondatot, hogy hogy vagy, mi újság. Aztán pár hét után újra bezárkózott, úgy láttam, kerül.

Akkor nem erőltettem. Jött egy új srác a céghez, betanítottam, akkor láttam, hogy sokat néz, féltékeny, nem tetszik neki.

Lassan újra nyitott, megint a szokásos 2-3 mondat, de ennyi. Sokszor nézett.

Aztán már mindenkinek feltűnt, de mindig volt ott valaki. Egyszer munka közben gondoltam, most vagy soha és megkérdeztem, nincs-e kedve valamikor munkán kívül inni velem egy kávét. Arra számítottam, nemet mond, nagyon meglepődtem, hogy rávágta rögtöny hogy igen, hol és mikor.

Utána randiztunk még kétszer, egyszer strandon, egyszer városnapokon, utána összejöttünk.

Ez a nehéz kezdés majdnem fél évig tartott, de már 2 és fél éve együtt vagyunk, eddig a legjobb vele.

szept. 3. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
100%
Amikor egyedül van, akkor menj oda hozzá :D
szept. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

5# semmiképpen ne jelöljön be, inkább menjen oda, ha már találkozik vele

Nekem nem sok sikerem volt neten

szept. 4. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
100%
történt azóta valami?
szept. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 A kérdező kommentje:
Nem igazán, mert sajnos nem adódott olyan szituáció amiben le tudnám szólítani. Folyton rohan, nem néz rám, csak ha én nem látom, nagyot köszön, de ennyi. Néhány napja bekövetett instagramon, de nem ír... Biztos vagyok benne, hogy van valami pszichés gondja.
szept. 10. 08:59
 18/40 anonim ***** válasza:
66%

Ne ezen agyalj, lehet fiatalkorában kiközösítettek és azóta önbizalomhiányos, félénk.

Írj rá, ha visszaír és válaszol, akkor jó úton haladsz

szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
100%
Ő követett be téged először? akkor az még jobb
szept. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 A kérdező kommentje:
Igen, ő követett be, reméltem, hogy írni is fog, de eddig semmi :(
szept. 10. 12:56
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!